Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi a kedvenc "vasárnapi ebéd"...

Mi a kedvenc "vasárnapi ebéd" nálatok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 24. 11:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%
A szokásos! Húsleves, rántotthús, rizibizi!
2010. jan. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
57%
húslevesen kívül még milyen vasárnapi ebéd van? :D De amúgy nem eszünk minden vasárnap húslevest,de annak nem "vasárnapi ebéd" a neve,az csak a húsleves lehet!:D
2010. jan. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
91%

Húsleves - rántott husi - krumplipüré - uborkasaláta - kavart tésztás süti.


De néha előfordul még házi sütésű pizza, máglyarakás, vagy pörkölt is, tésztával.

2010. jan. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 igabcsy ***** válasza:
100%

Nálunk nincs olyan, hogy "vasárnapi ebéd".

Én mindig azt főzök, amit a család éppen megkíván. Volt olyan (nem is egyszer), hogy vasárnap tojáslevest ettünk palacsintával, vagy túróscsuszát.


Olyan természetesen van, amit szeretünk és szinte bármikor megennénk. Ilyen pl. a gyümölcsleves, a gulyásleves, a Hortobágyi húsospalacsinta, az Óvári sertésszelet, a Bolognai spagetti, desszertből pedig a madártej, a zserbó, az aranygaluska, és a hatlapos.

2010. jan. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
96%
Rántotthús,ubisali meg rizs vagy pörkölt,uborka és tészta^^ Esetleg a húsleves
2010. jan. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
nekünk most a szombati ebéd lesz! xD orja leves túrós buktával :)
2010. jan. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sincs már évek óta "vasárnapi " ebéd.Mindig mást főzök.Sokféle húsétel van,ami finom és nem hétköznapi.A változatosság fontosabb,mint az unalomig tálalt húsleves-rántotthús.
2010. jan. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Rántotthús, rizs, krumplipüré. Leves tetszés szerint hús, zöldség, karfiol vagy egyéb leves. De a rántotthús a lényeg :-)
2010. jan. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
92%
Húsleves, rántotthús [tojásba v tejfölbe, és sóspálcika darabkákba mártva] esetleg sima sült hús, sült krumpli, mindig másmilyen torta/kalács
2010. jan. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Én ma például tepsis húst csináltam. Nem tudnánk minden héten a rántott husit megenni, az egy idő után unalmas.

Így én is azt főzök, amit megenne a család, töltött káposzta, töltött paprika, pörkölt, rántott hal, ilyesmiket.

2010. jan. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!