Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mondanátok gyors sütemény...

San Minna kérdése:

Mondanátok gyors sütemény recepteket?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit süssek anyumnak mire hazaér, és valami egyszerű és finom recepteket szeretnék. Én csokis perecre gondoltam, de nálunk nem kapható tortabevonó...

2014. okt. 18. 14:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Nemtudom még aktuális-e de ami nekem gyors és a családnak is bejön az a joghurtos-poharas süti!

Egy pohár joghurt,ugyanazzal a joghurtos pohárral két pohár cukor 2db egész tojás,kevered majd 3 pohár liszt 1 csg sütőpor,és 1,5-2 pohár olaj!Kevered,bele a tepsibe majd a tetejére gyümölcs(pl fagyazstott magozott megy de most még kapsz szilvát,szölöt azt is dobhatsz a tetejére)

kb 40 percig sütöd!

lehet emelni az adagokat Pl:2 pohár joghurt és akkor értelem szerűen duplázod az adagokat...4 pohár cukor 6 pohár liszt stb!

Én alapból két adaggal indítok!

megunhatatlan és elronthatatlan és isteni finom!


majd írd meg végül mit sütöttél!!

2014. okt. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!