Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyenek a Tupperware termékek?

Milyenek a Tupperware termékek?

Figyelt kérdés
Megéri őket megvennni?
2010. jan. 25. 13:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Én a galuskaszaggatójukat szeretem,de a többi egy nagy hülyeség,voltam már ilyen bemutatón.
2010. jan. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
28%
NEM az én anyám is ojan szar dolgokat vesz ien tupperware bemutatokonn és egy csomo pénzt hagy ott.De ha neked megéri ez csak az én véleményem .ja és ar ien konyhai dolgok krumplitörő meg ien edények meg kenyértartó..
2010. jan. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Az előző hozzászólás utolsó mondatából semmit nem értek.
2010. jan. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Én nem vagyok elájulva tőlük.Van egy tésztaszűrőm,de nem szeretem,mert nagyon nehéz tisztességesen elmosogatni.Magamtól sosem adnék ki értük ennyi pénzt.
2010. jan. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
NAgyon drága, nekem két edényem van, viszont szerintem hihetetlenül jók, nem romlik meg bennük a kaja, a hűtőben sem penészedik meg benne semmi, úgyhogy szerintem jók. Persze az ilyen kis hülyeségek, mint pl diótörő, azok ugyanolyanok, mint 300ft-os.
2010. jan. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
ÉN azért szeretem, mert tartósabb mint a többi műanyag edény. Nem fogja be őket, a bennük tárolt étel, nem veszik át a kaja szagát. Tartósabbak, mosogatógép nélkül is el lehet mosni,ezt úgy értem, hogy a száz ft-s bolt műanyag edényeit egy idő után hiába vakerálom, avas szaga lesz, és mintha mindig koszos lenne, ki kell dobnom. Nekem keverő és salátás táljaim vannak, fűszertartók, spagettiszedő, tárolóedények kenyértartók. Viszont ilyenek, hogy pohár, diótörő kancsó stb ezeket nem éri meg megvenni. Ebből az olcsóbb is van uolyan jó.
2010. jan. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
utolsóval értek egyet, mi műanyag edényekből pl nagyon sok tupperwarét használunk, de van még néhány egyéb ilyen konyhai cuccunk is (pl. műanyag pohár tetővel, stb.), és nagyon szeretem őket.
2010. jan. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
én is szeretem őket, sokat ismerek, de eddig csak egyfélét tudtam megvenni annyira akciósan, hogy az tényleg nem fájt a pénztárcámnak, 1-2-t kaptam, a többit másoknál használtam
2010. febr. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

drága hihetetlen drága, de nagyon jó!nekünk van tésztakelesztő és hihetetlen jó, és van ilyen műanyag kanál féle olyan mint a fakanál, de nagyon jó, úgy hajlik és nem törik el krémeket keverem vele.

vannak poharaim aminek a teteje lezárós, gyerekemnek mikor megyünk ide meg oda és nemitta meg az italját akkor ráteszem a tetejét ész kész.

ami még jó, az a kenyértároló nagyon drága de tényéleg tartós a kenyér és puhább marad mint a többiben, jó még a hámozó zöldség:)

és nokedli szaggató!

2010. febr. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Amúgy nagyon jók, de krumlplitörő ,vagy pohár tető nélkül fölösleges. az akkor jó ha van teteje mert tényleg tartós benne az étel, mivel pl ha hűtőszagű a hűstő az nem a hűtő hibája hanem az miatt van mert abban apapirban tárolják a sajtot meg a felvágottat amiben a boltban megkapják.. jó hogy kaja szaga van a hűtőnek na ezt nevezik hűtőszagnak!!!!!!!!!!!


És ha a felvágotatt meg sajtot pl ami megmaradt és levan reszelve ilyen edénybe teszed nem fog megszáradni a sajt sem!!!!

2010. márc. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!