Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Imadok sutni. Finomakat is...

Imadok sutni. Finomakat is keszitek. De a diszitessel mindig meg gyulik a bajom. Ajanlanatok valami oldalat?

Figyelt kérdés
Valamit ahol le van irva hogy kell egyszeruen. Szepen. Gyumolcs az egyetlen amivel szepen diszitek. Vagy nektek van valami praktika ?

2014. okt. 28. 14:19
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Én erről az oldalról szoktam nézegetni. Nagyon jó dolgokat csinálnak. Van egy olyan is, hogy sajtkosár, az is nagyon frappáns benne tálalni ételt. Igaz nekem telefonon van ez az apróséf alkalmazásom és minden nap küld recepteket. Sokszor onnan jön az ötlet a napi főzéshez is :)

2014. okt. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Anyukam cukrasz es neki vannak kulon ilyen konyvei, ami csak a diszitesrol szol:) meg egy ujsag elofizetes sutemenydisztites a cime, mindig adnak melle dekoralo kellekeket. Ha erdekel nezz utana, nagyon jo dolgok vannak benne
2014. okt. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!