Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Az igaz, hogy ha az olvasztott...

Az igaz, hogy ha az olvasztott csokihoz teszek egy kis mascarponet vagy tejszint akkor nem dermed meg, vagyis jo kremes marad kihules utan is?

Figyelt kérdés

Torta tetejere szeretnem tenni, de nem szeretnem hogy kemeny legyen, es egyik ismerosom ezt a tanacsot adta. Ez valoban jo? Milka csokit akarok olvasztani, nem fogja elvenni azt a finom izet?:D

Illetve a csokihoz a banan egy kis extra iznek jo lenne? Vagy valaki tudna hogy hol lehet ilyenkor epret beszerezni?:D



2014. nov. 26. 09:10
 1/10 anonim ***** válasza:

Bármit tehetsz a csokihoz ami zsíros, nem kell feltétlenül a legdrágább mascarpone (vaj, tejszín is jó).

[link]

Tejcsokihoz én kicsit kevesebb tejszínt tennék, mert az alapból puhább.

2014. nov. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem kell ahhoz mascarpone, nyugodtan használhatsz margarint, tejet, tejszínt... Nem kell sok amúgy, az ízét nem veszi el. Azért kell, hogy krémes és kenhető maradjon, különben ugyanolyan keményre visszaszilárdul, mint maga a tábla csoki is volt, és pl. ha vágod a süteményt, csak törik az egész.
2014. nov. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Akkor egy tabla milkahoz eleg pl egy deci tej vagy tejszin? Vagy megkevesebb?

Koszonom a valaszokat!:))

2014. nov. 26. 09:40
 4/10 anonim ***** válasza:

1 tábla csokihoz (100 grammos) én 0,5 dl. tejszínt tennék.


Epret csak mirelitet kapsz ilyenkor szerintem.

2014. nov. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat!:)
2014. nov. 26. 09:45
 6/10 anonim ***** válasza:
Tejből nehogy egy decit adj hozzá, az már kakaó lesz :).
2014. nov. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Epret lehet frissen kapni most is, csak nem a piacon kell keresni. Jobb zöldségesnél kapható, illetve láttam a Culinarisban is. Persze nem olcsó.
2014. nov. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A csoki legegyszerübb és legolcsób puhitása a semleges étolay. De ebböl se szabad sokat tenni csak 1-2 kanállal, 100g-ra.
2014. nov. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
étolaj
2014. nov. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a tanacsoket es a sok segitseget! Ment mindenkinek a pacsi!:))
2014. nov. 27. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!