Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Lehet marha fehérpecsenyéből...

Lehet marha fehérpecsenyéből bifszteket csinálni?

Figyelt kérdés

Szeretném az ünnepekre kipróbálni de a recepteket nézve nem találtam olyat amiben ilyet írnak....

Válaszokat előre is köszönöm!



2014. dec. 3. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Nem is fogsz találni, mert nem alkalmas rá.
2014. dec. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Mi abbol szoktunk ha nem kulonleges alkalomra keszul. Nagyon finom ugy is, de ha ünnepekre készíted inkabb kisebb adagot készíts de az bélszínbol legyen.
2014. dec. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

"Bifsztek"-ből konkrétan van vagy 3 millió féle.

Mire gondolsz?

Tatárra? Simán jó belőle. Daráld át többször.

2014. dec. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

Tatárnak tökéletes a fehér és feketepecsenye is. Én háromszor darálom át finomtárcsás darálón,(5-ös százéves húsdaráló ) közben mindig elmosva a kést, a tárcsát. ott fennakadnak a rejtett inak, a harmadig darálás után már szinte teljesen tiszta a tárcsa.

Én nem tudok több, mint 10 ezer forintos bélszínt venni, de így is meg vagyunk elégedve a tatárbifsztekünkkel.

Szóval bátran állj neki, nem fogsz csalódni, pláne, ha jól tudod fűszerezni, mert nyilván azon is rengeteg múlik.

Sok sikert !:)

2014. dec. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi!:)

tatárra gondoltam én is :) igazából nem találtunk másféle húst ahol lakunk, és a bélszín valóban elég drága...

2014. dec. 3. 20:58
 6/6 zolidobos ***** válasza:
100%
Rendszeresen készítjük, szeretjük. az "autentikus" valóban bélszínből készül, de bármely comb, vagy gerinc "alkatrész" megfelel, nincs akkora élvezeti különbség, mint az árbeli eltérés.
2014. dec. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!