Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen Fagor/Gorenje/Zanussi...

Milyen Fagor/Gorenje/Zanussi kombi tűzhelyet válasszak?

Figyelt kérdés

A fent látható 3 márka közül lenne jó valamilyen, ezekről hallottam jókat, FONTOS még: fehér, villanyos sütő, szikragyújtásos és légkeveréses legyen!

Neten sok helyen nem írják le bőven egy-egy terméknek milyen funkciói vannak!



#kombi #Gorenje #tűzhely #légkeverés #Zanussi #Fagor #gűztűzhely #szikragyújtásos
2014. aug. 6. 19:47
 1/5 A kérdező kommentje:
Gorenje K55303IW vagy Zanussi ZCK55201WA - ezt a kettőt jónak vélem, vélemények, tapasztalatok? Állítólag nem szerencsés, - jelen esetben a Gorenjénél, ha van digitális kijelző, mert az egy elromlandó dolog pluszba?
2014. aug. 6. 20:18
 2/5 JazminMarci válasza:
Gorenje!
2014. aug. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Mi a különbség az egykezes és kétkezes szikragyújtás között? A Gorenjénél 2, a Zanussinál 1 kezes!!!
2014. aug. 6. 20:28
 4/5 anonim ***** válasza:

én albérletben lakom, és ide vett a tulaj zanussit. 3 észrevétel:

- más a hőfokszabályozásos rovátolása, még nem sikerült rájönnöm, melyik hány fokot jelent

- NAGYON KESKENY. hiába 3 lapos, max. 1-et lehet használni, mert ha két edényt egymás mellé teszek, leesik a tűzhelyről. egyzser majdnem rám borult a forró olaj - nem játék!

- ha leveszed a rózsákat, kiálló biszbaszok vannak rajta, amelyek kafán a kezedbe akadnak, ha takarítod...

- sztem elég gyorsan amortizálódik

- a sütője egész jó

2014. aug. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, de milyen Zanussi, - azért szerintem az is számít, remélem amit mi veszünk az már modernebb, nem lesznek vele ilyesmi problémák!
2014. aug. 10. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!