Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nincs meg esetleg valakinek...

Nincs meg esetleg valakinek annak a kuglófnak a receptje, amit a családbarát egyik adásában sütöttek?

Figyelt kérdés
A családbarát műsorban nemrégen sütöttek egy kuglófot, de nem tudtam leírni a receptjét. :) Előre is köszi a válaszokat!

2014. dec. 14. 14:59
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Ha a googleba beírod, hogy család-barát kuglóf recept, akkor ez az elsö, amit kiad:


[link]


Szerintem erre te is képes lettél volna.

2014. dec. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A kedves megjegyzésed a végén nagyon jól esett, ugyanis akár hiszed, akár nem, megelőzőleg már rákerestem a google-ba, és ez nem az a recept, ugyanis ha jobban megnézed, ezt úgy küldték be. Nekem arra lenne szükségem, amit a műsorban készítettek el. A családbarát honlapjára is felmentem, ott sem találtam sajnos. Ezért kérdeztem, hátha valakinek megvan. Nem kell egyből hülyének nézni valakit, aki kérdez, örülök, hogy rajtam kívül mindenki mindennel tisztában van és akkor nem is értem miért üzemel ez az oldal.... De azért köszönöm a választ! :)
2014. dec. 14. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!