Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nektek volt már olyan, hogy...

Nektek volt már olyan, hogy nem volt otthon szalvéta/papírtörlő, amivel lecsöpögtethettétek volna az olajat pl. sült krumpliról és wc-papírt használtatok helyette?

Figyelt kérdés
Ha igen, utána hogy számoltatok el a lelkiismeretetekkel?

2015. jan. 2. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt ilyen, mármint WC papír, így lelkifurdalásom sincs :) viszont , ha éppen nem volt hasznos papír, akkor pár szelet szikkadt kenyeret tettem egy jénai aljába, és arra szedtem ki a rántotthúst, krumplit.
2015. jan. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt ilyen. Én inkább egy konyharuhát használtam volna, vagy ha az sincs, akkor simán kiszedtem volna egy tányérra, de wc papírt nem használnék.
2015. jan. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

WC papírt még nem használtam, de tiszta mosogató kendőt/ konyharuhát már igen.


De jobb, mintha betétre szedted volna :D:D

2015. jan. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a tányérra rakom és olajosan eszem meg, mint hogy wc papírra. :/
2015. jan. 3. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy szelet kenyeret javasolnék én is. Még a szalvétánál is jobb.
2015. jan. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Egyébként kissé troll kérdés.. :D De velem már megtörtént az, hogy semmi más papír nem volt a háznál és az olajtól csöpögő ételt le kellett volna csöpögtetni, csak wc papír volt. Sima fehér, illatmentes, ugyanaz mint a szalvéta csak más formában és attól még hogy wc használatra tervezték, nem koszos! Gondoltam gyorsan lecsöpögtetem a kaját, senki nem látja meg úgyse. De végül nem tettem :D

2015. jan. 3. 17:12
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, csak a gondolat társítás kissé bizarr :DD
2015. jan. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a tál aljába szoktam belefordítani egy kistányért, és arra szedem a rántott/sült cuccot. Mire enni akarom, addigra szépen le is folyik az olaj az ételről a kistányér alá.
2015. júl. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ofőm mesélte. Ifjúkorában túrázni volt egy hegyen (talán Ausztriában, nem ez a lényeg). Komolyabb túrára gondoljatok, nagy hegy, nagy hátizsák...


A fontos dolgokat, mint pl. wc-papír, csoki, a táska felső zsebébe tette. Sütött a nap, persze megolvadt a csoki. Akkoriban még nem voltak ilyen hermetikusan lezárva a csokik, úgyhogy az olvadt csoki kijött a csomagolásból, rá a wc-papírra.


Mikor ezt konstatálta, szólt a társainak, hogy lemarad, mert van egy kis dolga. Mikor a többiek látótávon kívül maradtak, előkotorta a csokis papírt a táskából, és elkezdte lenyalogtani. Közben azon gondolkozott, hogy az elhaladó helyi hegymászóknak vajon mi jár a fejében: annyira szegény ez a magyar, hogy már azt a barnát nyalja le a papírról?


(Nem emlékszem a történet összes részletére, lehet, hogy nem pontos, de a lényeg nagyjából így szólt.)

2016. ápr. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!