Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Gyümölcsleves készítése a...

Gyümölcsleves készítése a Jóasszony gyorsétteremben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem tudja valaki véletlenül, hogy hogyan készítik a gyümölcslevest a Jóasszony nevű gyorsétteremben?

Tegnap ettem náluk és isteni finom volt. Lehet h. közrejátszik, hogy 9 hónapos terhes vagyok és nagyon jól esett :) Rendkívül ízletes, krémes, selymes, joghurt és/vagy pudingos készítésre tippelek, de hátha valaki pont ott dolgozik és tudja a receptet :)

Előre is hálás köszönetem! :)

Szép napot Mindenkinek!



2015. jan. 8. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:
14%

Szerinted honnan tudjuk mi azt? Nem mellesleg helyet sem írtál, merre van. Én aztán marhára figyelem, hova ülök be, de ha el is olvasom a nevüket, elfelejtem másnapra.


Őket kellene megkérdezni, ők készítik...

2015. jan. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
72%

Hát ez nagyon gonosz volt tőled Thankyou. Az élettől is elveszed az ember kedvét. Amúgy meg google első találat az étterem.

[link]

Itt van a Facebook oldaluk, szerintem ott fel tudod venni velük a kapcsolatot.

[link]

2015. jan. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
24%

Aki annyira életképtelen, hogy mást kérdez arról, egy harmadik hogyan főz, akinek eleve gőze sem lehet a dologról, persze, hogy bepipulok.


Gyakorlatilag te is annyit írtál, amit én, "kérdezze meg tőlük". De a lepontozásért cserébe én is odanyomok neked egy lefelé mutató ujjat.

2015. jan. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 DarkLantern ***** válasza:
Nos lévén gyorsétterem valószínű ugyanazt a port használják mint mi. Van belőle piros, és fehér. Remek ízű leves lesz belőle, és hidegen-melegen is készíthető.
2015. jan. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!