Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Minden boltban kapható csirke...

Rionen kérdése:

Minden boltban kapható csirke jó grillcsirkének?

Figyelt kérdés

2015. jan. 18. 10:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
-végülis minden csirkéből tudsz csinálni grillcsirkét ....
2015. jan. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
csirkéből igen, de tyúkból már nem igazán. A kérdés annyi, hogy bízhatok abban hogy az inkább fital pipi mint vén tyúk:D
2015. jan. 18. 10:17
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Amit grillcsirkeként árulnak, az mind fiatal.
2015. jan. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, a grillcsirke elnevezésűt veszem ha külön grill pipit akarok, de mi van a sima csirkével...
2015. jan. 18. 10:33
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én múltkor háztájú csirkét vettem, mert nem volt grillcsirke, az is teljesen jó volt. Igaz a legkisebbet kértem :D
2015. jan. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De hogy csináltok otthon grillcsirkét?
2015. jan. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A sütöben minden további nélkül lehet.


Ha nincs direkt grillcsirketartód, akkor egy üres sörösüveget moss le kivül-belül, és töltsd meg félig vízzel. Az egész, megtisztított, sóval kivül-belül alaposan dörzsöld be (meg ha szeretitek, egyéb füszerekkel: paprika, fokhagyma), utána kötözd formára (a szárnyát meg lábakat a testéhez, hogy ne égjen meg). Utána ültesd a sörösüvegre, és állítasd az egészes a sütöbe egy sürölapra - hogy a kisülö zsír ne a sütö alján kössön ki - és 150-160 fokon süsd, idönként a kisült levével öntözd meg.

Kb minden kilóra egy órát számíts, addigra belül megpuhul, kivül ropogós lesz.

2015. jan. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!