Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Fagyasztott hús hőkezelés...

Fagyasztott hús hőkezelés után újrafagyasztható, ugye?

Figyelt kérdés
Konkrétan gondolok itt arra, hogy fagyasztott darált húsból csinálnek töltött káposztát, nagyobb mennyiséget, és fagyasztanék le belőle. Vagy ugyanígy akár fasirtot, pörkölteket stb. Lehet így, ugye?
2015. jan. 26. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha kiengedett, és bármi módon megsütöd-megfőzöd, azok után nyugodtan újra fagyaszthatod. Tökéletes lesz!
2015. jan. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
igen
2015. jan. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
És szerintem is, igen!
2015. jan. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megfőzött töltött káposztát nem szabad mélyhűtőbe rakni! A rizs, de bármilyen főtt ételben a rizs a mélyhűtőben szétfagy, vizenyős lesz, rossz ízű, és teljesen ehetetlen lesz!
2015. jan. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó, te el vagy tévelyedve... Évtizedek óta fagyasztok töltöttkáposztát is, paradicsomos húsgombócot is, semmi baja az égegyadta világon.

Fasírtot, pörköltet szintúgy,vagyis kedves kérdező, nyugodtan készíthetsz előre és fagyaszthatsz bátran.

2015. jan. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, én is így gondoltam! :)
2015. jan. 26. 19:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Én mindig így szoktam :) nagyon finom lesz kiengedve is :)
2015. jan. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!