Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen tortát süthetnék...

Milyen tortát süthetnék páromnak Valentin napra?

Figyelt kérdés
Mint minden pasi, az én párom sem szereti a giccset amit meg is értek és az ajándékokat. Ugyan rendeltem neki a rossmann oldalán egy puzzlet amin a közös képünk van, ez még nem olyan csicsás ajándék de ez mellé szeretnék egy tortát sütni. Kezdő vagyok még de ez nem riaszt el. Szív alakú tortára gondoltam és lényegében bármilyen szóba jöhet ami nem epres mert sajnos az eper nagyon drága még. :( Ezt a tortát néztem ki először de hamar le kellett mondanom róla sajnos. [link] Ezért kérném a segítségeteket, hátha sokkal jobb ötletetek van. Néztem neten rengeteg másik fajta tortát de egy sem nyerte el tetszésemet.
2015. febr. 3. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Itt nem mindegyik torta, de szerintem ötletesek. :)

2015. febr. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vörös/piros bársony torta.
2015. febr. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem nagyon tetszik a linked, ne mondj le rola. Epret vehetsz fagyasztottan is, de kivalthatod erdei gyumolcskeverekkel, az meg olcsobb. Maradj a tervednel.

(Jartam mar ugy, hogy sporolas miatt valtottam receptet de a vegen osszessegeben tobbe kerult mint az eredeti terv.)

Hajra!

2015. febr. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat és a bíztatást. :)
2015. febr. 4. 05:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!