Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Gombapaprikáshoz milyen...

Gombapaprikáshoz milyen fűszert tegyek ahhoz, hogy nagyon nagyon finom és izletes legyen?

Figyelt kérdés
Sajnos csak száritott, üzleti fűszereim vannak...:(
2010. febr. 11. 12:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

nembaj az attól még lehet finom.

só,őrölt fehérbors vagy fekete,majoránna

2010. febr. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

:) Köszönöm, tudom, h lehet finom..de szeretném jó fűszeresre késziteni. A majoránna jó ötlet volt.

Más szokott még egyebet használni?

2010. febr. 11. 12:51
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
én ugyanúgy csinálom, mint húsból. sok hagyma, pirospaprika, őrölt kömény, pici fokhagyma, bors.
2010. febr. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én is teszek fokhagymát.De köméynt még nem használtam SOHA!!Épp a tegnap vettem mert láttam, hogy sokan használják!!! Nekemszemes köményem van, de akkor gondolom abból is lophatok bele:D
2010. febr. 11. 12:55
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
persze a szemeskömény is jó. nagyon jó magyaros ízű lesz a gombád.
2010. febr. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
OK.Még volna egy olyan kérdésem, hogy most olvastam éppen, hogy nem szabad kiolvasztani.De én tegnap este már kivettem..amire haza megyek addigra már ki is lesz teljesen olvadva.Akkor?? Nehezebben fog megfőni? Vagy mi lesz a gondom? Amúgy kuktába akarom megcsinálni..
2010. febr. 11. 13:01
 7/11 anonim ***** válasza:
Semmi baja sem lesz! Ha viszont elkészítetted, célszerű elfogyasztani. Ha pedig netán tejfölös, még inkább ez vonatkozik rá.
2010. febr. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

OK.Köszönöm a választ.

Fűszerekkel hogy állunk? Senki többet??! Marad a majoránna meg a kömény?(persze a só+bors+fokhagyma)

2010. febr. 11. 13:13
 9/11 anonim ***** válasza:
59%

azért a vöröshagymát ki ne hagyd az alapból, az adja meg a jó kis szaftját.de ne töprengj több fűszeren, mert amit írtunk elég egy gombapörkölthöz.ha ilyen kakukkfütty

meg társaira gondolsz, akkor teljesen más ízt kapsz.

2010. febr. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Jah persze.A hagymát semmiképp sem hagytam volna ki!
2010. febr. 11. 13:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!