Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Gyrost szeretnék készíteni,...

Gyrost szeretnék készíteni, de még soha nem próbáltam, leírnátok, hogy ti hogyan szoktátok készíteni?

Figyelt kérdés
2015. febr. 14. 06:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én apró csíkokra vágott csirkehúst szoktam gyros főszerkeverékkel jól bekenni, és megpirítani.

Hozzá salátát, paradicsomot, uborkát, kukoricát, borsót párolni, és (esetleg, de nem feltétlenül) sült krumplit vagy hajában főtt krumplit készíteni.

2015. febr. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szinten csirkemellet bepacolok, olaj es gyrosfuszerrel. Hirtelen megsutom, paradicsom, uborka, lilahagyma, joghurtos szosz van hozza es hazi pita. En krumplit nem szoktam sutni.
2015. febr. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Holnap beszerzem a salátához valókat!:-)

2015. febr. 14. 13:31
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Csirke vagy sertéshúst csíkokra vágok, befűszerezem, olajat öntök rá, összeforgatom, állni hagyom.

Zöldségeket szeletelek fel, lilahagyma, uborka, paradicsom, esetleg lilakáposzta.

Majd joghurtos öntetet vagy fokhagymás öntetet csinálok. (A csípőset nem szeretem, így azt nem szoktam készíteni hozzá).

Sült krumplit sütök hozzá, vagy néha pitába töltöm.

2015. febr. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!