Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mondasz egy egyszerű tészta...

Mondasz egy egyszerű tészta receptet tortához?

Figyelt kérdés

Tortát sütnék a szülinapomra

Vettem sütőport

instant zselés

2 aroma (Vanília, megy)

Van itthon :

liszt, rízs, buzadara, zsemlemorzsa, fahéj, 10dkg cukor,


Ebből szeretnék tortát sütni hogy ne kelljen hozzá semmit venni! :D De nem tudom a tésztáját elkészíteni! Sok tésztát csináltam de ez fejtörést okoz nekem!

Lehetetlen vagy lehetséges? Kérlek segíts!


____________________


3 éve április 1-re haveroknak csináltam viccestortát!

Száraz kenyérből volt a tészta, vízbegríz ételszinezékkel volt a töltelék és kakaóból csinált csokival volt leöntve! Masgarinnal a felirat: Április bolondja!

Az volt a lényege hogy ne legyen finom csak nem sikerült mert elfogyott! Cukrászmester segített csak elfelejtettem a receptet! Hasonlót csinálnék ha tudok!



2015. febr. 24. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:
margarin, tojás?
2015. febr. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

[link]

Minden volt hozzá finom lett! :D

Oltári hallod! 250 ft-ból csináltam több mint 1 kg tortát!

2015. febr. 24. 14:02
 3/8 A kérdező kommentje:

[link]

[link]


Totál finom lett és max 250ft volt az alapanyag! (0,2 kg liszt rízs és gríz) nagy része víz tojás nélküli, sütőpor ecet szódabikarbóna aroma zselatin és fél tábla csoki! :D

Csak azért fél tábla mert a többit megettük amúgy! :D

2015. febr. 24. 18:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ezért kidobnak az oldalról, de muszáj megkérdeznem: malacok vagytok ti, hogy ilyen moslékot meg bírtok enni? Már a tavalyi tortádtól is rám jött a hányinger, de ez….még képpel együtt rosszabb, mint a másik.
2015. febr. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát nem valami guszta, még viccből sem...

A leírt összetevőkből én nem tudnék semmit kutyulni, mert azért elég korlátozott.

Ha nem akarsz hozzá semmit venni, akkor csinálj megint vízberizst/vízbedarát, tedd bele a a van.aromát, fahéjat, cukrot, a zselébe keverd bele a meggyaromát. A masszát öntsd egy kerek kiolajozott tálba, ha kihűlt borítsd ki belőle és öntsd le a zselével. aztán lesz, ami lesz.:)

a legegyszerűbb kakaós piskótához is kellene, tej, 1 tojás, zsiradék, több cukor, kakaópor, meg valami lekvár.

2015. febr. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ebben az a vicc hogy bizarul és undorítóan néz ki és nagyon finom volt! Április elsejére akarom haveroknak! :D Csak abban vizen kívül más édes nem lesz! :D

És fogadásból kell megennie az egészet! Fölveszem kamerára!

2015. febr. 25. 20:41
 7/8 anonim ***** válasza:

Aztán, ha utána kihányja a belét, azt is felveszed kamerával ?

Jó mulatás, férfimunka...

2015. febr. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Föl én! :D
2015. febr. 28. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!