Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit süssünk a barátommal?

Mit süssünk a barátommal?

Figyelt kérdés
Szombaton jön hozzám a.barátom es arra gondoltam jo program lenne ha együtt sütnék vagy főznénk vmit. Mondanátok egyszerűbben elkészíthető dolgokat, nem azért mert bénák vagyunk csak hogy mégse.órákig csináljuk:p
2015. márc. 25. 22:42
 1/9 anonim válasza:
82%
Puddingos muffin. Egyszerű, és nagyszerű.
2015. márc. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
84%
Szerintem kérdezd meg milyen sütit szeret és azt készítsétek el együtt :)
2015. márc. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Tejszínes tonhalas penne.Gyorsan megvan,egyszerű.
2015. márc. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 bandi6891 válasza:
11%
gömbhal Japán módra
2015. márc. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%
Gömbhal :D
2015. márc. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
84%
Amerikai csokis keksz. 15-20 perc alatt megvan és alig kell hozzá valami. Tuti siker élmény és lesz időtök másra is.
2015. márc. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%

[link]


Szerintem ezt nagyon egyszerű elkészíteni, bárki meg tudja csinálni. Én nagyon imádom ezt a sütit, már kismilliárdszor készítettem el. :D

Tudom, hogy most nincs eperszezon, de szinte bármilyen gyümölcsből meg lehet csinálni. :)

2015. márc. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
0%
Kis szűcst.
2015. márc. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Vesztek pulyka alsócombot, kettőt. Beirdaljátok, megkenitek piros arannyal, bors, fokhagyma szeletek a hús közé. Sütőzacsiba teszitek, és megsütitek (neten megnézitek mennyi idő hány fokon, de így saccra kb. 40 perc 220 fok). Ha kész, zacsi kibont, megpirít husi, 15 perc. Mellé sültkrumpli. Ha fogyóztok, akkor párolt zöldség.


Eccerű, naccerű, ócó.


Ha nagyon romizni akartok, akkor csinálhattok még mellé egy krémlevest is. Amilyet szerettek (hagyma, fokhagyma, gomba, brokkoli, stb.). Azokat kb 20 perc elkészíteni, így amíg a hús készül, azt is ledaráljátok.


Bor, gyertya, gumi.

2015. márc. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!