Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sertéshúsból egyszerű tepsis...

Sertéshúsból egyszerű tepsis ételt mit tudtok ajánlani? Esetleg alma, hagyma, fűszerek stb Fontos, hogy tejföl, tejszín nélkül legyen!

Figyelt kérdés
2010. febr. 17. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerü és nagyon finom: Egy réteg szeletekre vágott burgonya, megszóród ételizesitővel, ráraksz szeletekre vágott húst (legjobb tarjával, de combból vagy karajból is készitheted) majd karikára vágott hagymával megszórod, esetleg ha szereted fokhagymát is tehetsz rá. Alufóliával letakarod, és be sütőbe. Semmilyen zsiradék nem kell rá. Nagyon finom csirkecombbal is.
2010. febr. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam csinálni hogy kétszer ismétlem a rétegeket és legfelül krumpli lesz. Olajjal meg szoktam locsolni.Egy férfi!
2010. febr. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szeletekre a húst, sózod, köményezed,zsiradék, és víz alá!1-2 babérlevelet dobhatsz még hozzá!Tepsire alufólia, és és megsütöd!Hozzá almaszószt!A család halálra tudja enni magát belőle!

Almaszósz!Kockára az almát,vízbe, vaniliáscukor, kristálycukor, fahéj!Megfőzni, és tejes habarással vagy simán csak pudingporral besűríteni

2010. febr. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!