Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Folyós baracklekvárral mit...

Folyós baracklekvárral mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Kaptam üveg szép sárga házi baracklekvárt, de úgy szét van turmixolva, hogy folyik, mint egy sűrű szörp. Próbáltam beforralni, de úgy összefröcsögött mindent, hogy abbahagytam.

Még mielőtt kihajítanám megkérdezem, hátha valakinek van ötlete a felhasználására.

A palacsintáról lecsúszik, elfolyik.

Talán, valami kevert tésztába jó lenne, de nem tudom, hogy működne-e a belekeverés, belesütés.



2015. ápr. 23. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Edd kanállal palacsinta, fánk mellé. :)


Egyébként igen, rakott tésztákba tökéletes, a tészta úgyis megköti a levet.


De újrafőzheted zselatinnal (dzsem fix, egyéb ilyen termékek) kihűlés után attól megköt.

2015. ápr. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Most nekem egy nagyon finom süti jutot eszembe, amit Vasárnap el is készítenék.

A Zserbó szelet, amiben nem csak hártya vékonyan kenegetném szét, hanem vastagon és olyan sok daráltdiót szórnák rá, hogy felvegye az összes löttyöt.

Olyan finom zamatos sütit készíthetnél, hogy hét nyelven beszélne.

2015. ápr. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :=))
2015. ápr. 23. 19:14
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én dióval keverem össze, és úgy töltöm sütikbe. Isteni. :D
2015. ápr. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én natúr joghurtba szoktam lekvárt keverni. Sokkal finomabb, mint a bolti "gyümölcsjoghurt" és mivel házi lekvár, legalább igazi gyümölcs van benne! :)
2015. máj. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!