Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen tortát süssek a menyass...

Milyen tortát süssek a menyasszonyom 25. születésnapjára?

Figyelt kérdés

Tudnátok tippeket adni, hogy milyen tortát süthetnék?

Korábban már készítettem neki Sacher tortát és szabolcsi almás máktortát. Lehet nehezebb is, lényeg hogy szép és finom legyen.


2015. ápr. 26. 15:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
En is 25 leszek mindjart, en a legjobban egy Eszterhazynak vagy egy Pavlovanak orulnek! :) Talan feketeerdo... Te tudod, hogy mit szeret, pl.: engem a csokissal ki lehet zavarni a vilagbol! :)
2015. ápr. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Mondjuk olyat, amilyet szeret. Hiába írom neked, hogy mascarponés mentolos epertortát készíts, ha utálja az epret...
2015. ápr. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
72%
Gesztenyés? Amelyiknek a piskotacsikjai kozt valami habos gesztenyepure van. Az eszterhazynak en is orulnek es...huh nehez kerdes. Én is imadom a sachert, el tudom kepzelni hogy orult.
2015. ápr. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
67%
2015. ápr. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
72%
Hát passz. Én az egyszerűbb gyümölcstortákat szeretem leginkább, bár most, hogy így belegondolok, egy oroszkrém tortának is örülnék.
2015. ápr. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
59%

Ez annyira aranyos :).

Hát mondjuk az kérdés, hogy a menyasszonyod mit szeret. Engem pl. a dióssal lehet kiüldözni a világból... feketeerdő, pándi meggy, bármilyen gyümölcsös az nekem jöhet, sajttorták is.

2015. ápr. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
46%

Én a kedvenc gyümölcsével készítenék tejszínes, csokis piskótás tortát. :) Ha szereti a málnát, akkor a következő recept szerintem megfelelő lenne egy ilyen alkalomra:

[link]

Viszont talán annyi, hogy szebben díszíteném.

2015. ápr. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%

Cheesecake?


És ha sikerült megcsinálni, megírhatod a receptet.

2015. ápr. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
76%

-csokis trüffeles torta

-vörös bársony torta

-heaven and hell torta

2015. ápr. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
76%
Na, egy ilyen kérdésnél mire fel pontozzák le a szerencsétlen válaszolókat? :D
2015. ápr. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!