Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kenyeret szeretnék sütni! Van...

Kenyeret szeretnék sütni! Van bevált tuti receptetek? Persze nem kenyérsütőgépben hanem a sütőbe:D

Figyelt kérdés

Egyáltalán lehet-e? Biztos, hogy valami kisebb kenyérke csak összejönne. Az az igazság, hogy már elegem van, hogy mindenki el van azzal, hogy mennyire egészségtelenek az üzleti kenyerek!!! Ha teljes kiörlésű az egyszer jó meg máskor más azt mondja h az a legrosszabb mivel sok "mocskot" tesznek bele.

Szóval nagy felháborodásomban ezentúl én szeretnék otthon sütni. Mit szóltok? Van valami receptetek amivel tudnátok segiteni?


2010. febr. 23. 07:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan csináld meg bármelyik gépes receptet és süsd meg sima sütőben, így is sikerülni fog!
2010. febr. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Huha! Tényleg? Az jó. De recept is kellene, csak azért mert 1001 féle van, de szeretnék egyből egy tutit kirpobálni. vagyis nem szeretnék kisérletezni. Persze h biztos kell egy kicsit majd, de mégis olyan recepttel szeretnék sütni ami már bevállt valakinek.

De köszönöm a választ!!!És várok még!

2010. febr. 23. 07:57
 3/10 A kérdező kommentje:
Ohhh olyan szomorú vagyok....Senki se segit?..
2010. febr. 23. 09:08
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha beírod a keresőbe hogy "kenyér sütés" fel fog hozni ezer meg egy receptet
2010. febr. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nézd meg a töki pompos receptjét.
2010. febr. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Töki pompost süttem már...de az nem kenyér...

És irtam már, hogy azért kellene olyan recept ami már bevállt, hogy ne kelljen probálgassam,hogy na most melyik lesz jó!!Ezért is kérem valaki segitségét!!! Igen amúgy én is tudom h 1000 hoz ki a google!!!

2010. febr. 23. 10:03
 7/10 anonim ***** válasza:
2010. febr. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

jajj már

kipróbált receptekkel tele van a net

2010. febr. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
1.vagyok, íme a gépes alapreceptem: 1100 ml liszt, 3 dl víz, 2 dkg élesztő, 4 kk só, 2 ek cukor, 2 ek olaj. Élesztő cukorral futtat, többivel összegyúr, keleszt, újra átgyúr, formáz, pihentet, előmelegített sütő, megsüt, megesz. Ha megun variál, teljes kiőrlésű, magok, fűszerek, sült olaj, sajtok. Ha nemért kérdez!:)
2010. febr. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a recit! Érthető
2010. febr. 24. 06:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!