Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Miért nem tudok nokedlit főzni?

Miért nem tudok nokedlit főzni?

Figyelt kérdés
Azt mondják, az egyik legegyszerűbb..ja másnak, de nekem horror. Mért lesz szottyos? Már több receptet kipróbáltam, videón néztem és mind a kukában köt ki, mert szottyos az egész. Valaki írjon egy tényleg jó receptet legyen szíves, és ha lehet pontról pontra írjátok le léci, hogy milyen legyen a tészta, mikor rakjam bele, mikor beleszaggadtam az utolsót is, hány percig főzzem, milyen lángon főzzem, mennyire fórjon a víz...mekkora legyen a galuska, mikor lesz kész, mert az, hogy feljön a tetejére, az sajnos nem segít rajtam, mert eleve fenn van a víz tetején végig:S
2015. máj. 6. 14:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Írod, hogy külföldön vagy, nem lehet a liszttel gond. A nokedlitésztának nem szabad szétmálni.

Gluténmentes főzés elején jártam így rizslittel.

2015. máj. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!