Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » SEGÍTSÉG! Hány perc kell a...

SEGÍTSÉG! Hány perc kell a sajtos rúd sütéséhez? És nagy baj ha kifelejtettem a sót? :D

Figyelt kérdés
2010. febr. 26. 09:53
 1/10 anonim ***** válasza:
:)) Hát most nem világvége.... de a mikor elkészült akkor soványan szórd meg. Percet nem tudok, de szerintem max 15-20 perc
2010. febr. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Látod a tetején, hogy mikor jó! Esetleg vegyél ki egyet, amikor úgy gondolod, hogy kész, és nézd meg, hogy a belseje is átsült-e!
2010. febr. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm...életem első sütése...16 évesen anyukám szülinapjára XD bakik nélkül nem is az igazi :))
2010. febr. 26. 10:12
 4/10 A kérdező kommentje:
És mivel holnap lesz, ezért elteszem neki. De mibe és hova tegyem? A hűtőbe, vagy elég csak a polc? És elég egy tálca, vagy vmi lezárhatóba tegyem????
2010. febr. 26. 10:23
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi amikor már kihűlt, akkor egy zacskóba szoktuk teni, hogy frissebb maradjon, de egy lezárható dobozba is jó. Hűtőbe viszont nem kel tenni!


Boldog szülinapot anyukádnak!

2010. febr. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2. vagyok:) nagyon aranyos, hogy sütsz anyukádnak:) szóbeli vállonveregetés:) Na szóval hogy mibe tedd: ha egy kicsit keményebb, mint kellene, vagy még puhulhatna (ez csak hidegen tudod eldönteni), akkor tedd dobozba, szabad levegőn megkeményedhet. Szerintem a hűtő felesleges, legalábbis mi nem szoktuk. De a szándék a lényeg:)
2010. febr. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2010. febr. 26. 10:36
 8/10 anonim ***** válasza:

Èn alul szoktam megnézni,hogy picit pirul-e a "talpa" ,

egyet megfordítok ha picit sült akkor jó.

2010. febr. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én meg szoktam kenni a tetejét tojással,abba teheted a sót,"utólag".Jártam már így én is :-(

Jó tanácsokat kaptál! Azért egy kis kiegészítés: a sütés időtartama függ attól is,milyen tésztából csinálod.A leveles nagyon finom,azon van haszn.-i utasítás is.

Hogy sikerült? Beszámolnál?

2010. márc. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nagyon finom lett. Végülis némelyiknek megszórtam a tetejét utólag sóval, de nem nagyon kellett. Anyukám azt mondta, hogy nagyon finom lett és, hogy büszke rám! :D

Amúgy nem levelestésztából csináltam, hanem csak simán....liszt, tejföl, kis tej, vaj, sajt.... és ennyi... Anyukám csodálkozott is, hogy milyen könnyű..pedig se sütőpor, se élesztő nem volt benne!

Sokat segítettetek, köszönöm mégegyszer. Azóta én csináltam az egyik vasárnapi süteményt is, az is nagyon jó lett! :)

2010. márc. 5. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!