Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Pulykamellet hogyan készítenéd...

Pulykamellet hogyan készítenéd el a meggyszósz és a pirított gríz mellé?

Figyelt kérdés
2015. jún. 14. 06:44
 1/8 gumicsizmás bagoly válasza:
50%
Sehogy, nem illik hozzá.
2015. jún. 14. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%

Érdekes, de nekem most az jutott eszembe, hogy kezeld úgy, mint a marha-szeletet, amikor vadas-nak teszed fel:

zöldséggel együtt puhára főzni, majd a zöldségből tudsz vadas-mártást csinálni egy másik napon!

A husit most a meggyszószhoz adod. Ha még gyúrsz egy adag krumplis-gombócot is, a pirított grízbe forgatva, azt is mellé rakod az asztalra a szósz + husinak köretként...


Persze ha csak kirántod, de akkor a pirított grízt nem készíteném el hozzá. Gyorsabban kész is van, kevesebb időt kell a konyhában töltened!

2015. jún. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Sajttal, sonkával töltve rántva, de ezt a köretet elfelejteném hozzá. Jó kis friss salátával.
2015. jún. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Ilyen melegben a savanyú meggyszósz szerintem is jó ötlet!
2015. jún. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%
A legegyszerübb. ha szeletekre vágva kevés olajob megsütöd - kb 15 perc, mire elkészül, tovább nem szabad sütni, mert száraz lesz.
2015. jún. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40%
Pulyka steaket készítenék belőle.
2015. jún. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
40%
Savanyú szószok marhához, vadakhoz illenek nem fehérhúsokhoz.
2015. jún. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

Végül nem azt készítettem belőle, de jövőhéten hétvégén beiktatom, de nem pulykahúst készítek mellé.:-)

2015. jún. 14. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!