Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Páromnak szeretnék tortát...

Páromnak szeretnék tortát készíteni, viszont Ő nem édes szájú, tudnátok ötleteket adni?

Figyelt kérdés
2015. jún. 20. 16:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

semmi kedvenc süteménye nincs?

mármint az én keresztapám sem édes szájú, de 2 süteményt viszont ritkán ugyan, de megvesz magának mikor megkívánja :)

vagy ha pl szereti a sört, akkor van szuper barna sörös-krém receptem :)

vagy készíthetsz neki vmi sós tortát is.... pl készíthetsz palacsinta tortát. sós palacsintából, vmi finom sós töltelékkel.

vagy én csináltam már rakott krumpli szerűséget is tortaformába :)

2015. jún. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én se vagyok édesszájú, de pl az étcsokit nagyon szeretem, általában csokis-étcsokis tortáim szoktak lenni. Esetleg kérdezd meg az anyukáját, ha a párodat nem akarod. Ha egyáltalán nincs olyan süti, amit szeretne, akkor lehet, hogy jobban jársz, ha csak a kedvenc kajáját csinálod, esetleg valami sós sütit (pl sajtos ropogós) mellé.
2015. jún. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
6%
Aranyoska! Ha nem édesszáju akkor miért akarsz neki tortát késziteni? Fözz neki egy jo pörköltet pl.
2015. jún. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
34%
Zöldborsótorta, kapcsosban, vagy gyüm.torta formában is süthető.
2015. jún. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%

Én ezeket javasolnám:

[link]


[link]

2015. jún. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Születésnapjára lenne.

A kókuszgolyót szereti, de az olyan egyszerű szerintem.

A sör krém receptet elfogadnám.

Köszönöm a válaszokat!

2015. jún. 21. 11:31
 7/11 anonim ***** válasza:

Itt is taroltak a bunkók...

Itt a vakáció, pár szánalmas kiskölök nem tud mit kezdeni a szabadidejével ?

Mert, hogy a főzéshez halvány lila lövésük sincs, az biztos.

Jó lenne, ha felnőnének...

2015. jún. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

csinálj apró kókisugolyókat. a masszából tegyé félre fonatnak, eg pár golyót is.

a sok apró golyót tedd tortaformába, öntsd le jó sűrű vaníliapudinggal, hogy ellepje. (ne csináld túl édesre )

ha megkötött, szórd meg még reszelékkel, a félretett masszából sodorj kis hengereket, és egy kettes vagy hármas fonattal díszítsd körbe a szélén. Középre még pár kis golyó piramisszerűen felrakva, vagy csak egyik felére halmozva- gyakorlatilag mindegy, csak szép legyen-és tálaláskor pattintsd le a kapcsos formát.

Esetleg pár tejszínhab spricni is feldobja, főleg pár szem magozott meggyel.

Nagyon dekoratív kókuszgolyó torta, a vőm kedvence :-))

2015. jún. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
***... apró kókuszgolyókat...
2015. jún. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

barna sörös krém:

fél liter barna sört felteszel a tűzre és addig főzöd,

amíg kb. fél decire nem apad. ekkor hozzáadsz 2 ek barna cukrot és picit forralod még, kapsz egy jó sűrű kulimászt és elzárod alatta a gázt.

2 tojást, 2 kanál cukorral gőz fölött sűrűre főzöl.

10 dkg vajat, 10 dkg porcukorral alaposan kikeversz, majd hozzáadsz 25 dkg mascarponét, a sörös kencét, végül beleforgatod a tojáshabot.

2015. jún. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!