Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ti mennyi pénzből főztök kb 1...

Ti mennyi pénzből főztök kb 1 hónapra?

Figyelt kérdés
2015. jún. 25. 14:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
Négyen vagyunk a nagyival és egy 6 éves kisfiúval. Kb. 100-110 ezer forintot költök a boltban. De a zöldségek, a fűszernövények és a gyümölcsök nagyrésze a kertben megterem, illetve lekvárrá, befőtté feldolgozom, illetve a fagyóba berakom. Most éppen cukkini szezon van (rántott cukkini, cukkini rizottó, cukkini főzelék), de érik a málna, a pöszméte a ribizli. Naponta legeljük a málnásban az érett szemeket, és még a fagyóba is tudok eltenni. Mikor a tojást vettem a piacon, láttam, hogy 1200 Ft kilója, szóval sokat spórolhatok a kiadásokon, mikor ezeket nem kell megvennem.
2015. jún. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Mi négyen 60 ezret költünk élelmiszerre. Kevés eper, málna, áfonya, szeder nekünk is van a zsebkendőnyi kertben, minden más piac, hentes, közért.
2015. jún. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudom, mivel amit tudok előre megveszek.És pl a tészta lehet hónapokig ül a polcon mire hozzányúlok.

Pár 10 E forint lehet, de ezért nyilván nem kaviárt és lazacot eszek

2015. jún. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
2. vagyo: Ja igen, nekem is a polcon és a fagyasztóban ülnek az akciósan megvett cuccok, csak azért tudom pontosan, mennyit költünk, mert a heti keret max. 20ezer Ft lehet, de ebben a tisztálkodás, mosogató, mosó cuccok, nasik is benne vannak.
2015. jún. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
7%
Mi nem penzbol fozunk, mi piacra jarunk :)
2015. jún. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
25%
Amugy finom a penz? Idaig csak azt tudtam, hogy nincs szaga. Ezek szerint ize az van :D
2015. jún. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
Mi hárman vagyunk a két ovisommal, kb. 50-60 ezer havonta,ami ételre megy el,bár nekem sokat segít,hogy online rendelek a Tescoból, át tudom gondolni,hogy mi az,amire tényleg szükség van,meg tudom nézni,mi az akciós. Nem a termelői minőség,tudom...
2015. jún. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
76%
Én egyedül vagyok, havonta kb. 50 ezer az élelmiszer. Ebből maximum 2 alkalom gyorséttermi étkezés, amúgy magamra sütök, vagy csinálok szendvicset. Megválogatom a termékek minőségét, és sokat is eszem, ezért viszonylag magas az összeg.
2015. jún. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%

Ketten vagyunk, 26/F és 25/N

80-90 ezret költünk egy hónapban ételre, italra. Mindenből a legjobbat vesszük.

2015. jún. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
76%

ketten vagyunk, havi 80e körül van a kaja.

Ebbe benne van pl. a rendelt pizza is.

2015. jún. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!