Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Reszelt almából (sütin kívül)...

Reszelt almából (sütin kívül) mit készíthetnék?

Figyelt kérdés
Van lefagyasztva reszelt alma, de sütit nem szeretnék most csinálni, mivel fogyókúrázok. De ugye az alma nem hízlal, ezért szeretnék valamit készíteni belőle ami nem túl kalóriadús. Ötletek? :) Ha kicsit több kalória van benne az sem baj, párom eszi akkor :)
2010. márc. 2. 14:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Főzelék?Bár nem tudom,hogy reszelt almából milyen lenne...
2010. márc. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
almas teszta/laska :)
2010. márc. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
almás fahéjas palacsinta? belesütöd az almát a tésztába!
2010. márc. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

akkor mondok neked valamit, ami rostban gazdag, beindítja az emésztésedet: nyers répa, nyers alma lereszelve, összekeverve, és kevés citromlével átforgatva, édesítőszerrel/cukorral meghintve - isteni!

Én szeretem ugyanezt turmixként is fogyasztani, mehet még bele narancs is, és finom, házilag készített kubut kapsz.

2010. márc. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

vagy a másik ötletem: most csináltam klasszikus menzakaját otthon: főtt pulykamell almaszósszal, főtt burgonyával.

de szeretem az almakrémlevest is (nem kell tejszínnel dúsítani, mehet bele zsírszegény tejföl vagy joghurrt is). lehet más gyümölcsökkel is keverni.


vagy: szeretem a gyümölcsös húst (tepsiben összesütni a husit, a gyümölcsöt és a burgonyát - de mondjuk én akkor a gyümölcsöt nem reszelem le, hanem karikára vágom).


belemehet palacsintatésztába is, de te nem édességet akarsz :)

2010. márc. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Fú ezek jók! Köszi mindenkinek! :)
2010. márc. 2. 16:41
 7/9 anonim ***** válasza:
vagy csak 'simán' a saját levében megpárolod,sokkal finomabb mint 'nyersen',ha már azt úgy unod esetleg vagy - vki már írt hasonlót előttem,de én kiegészítem -alma+répa+cékla+citrom leve (az első 3 persze reszelve)
2010. márc. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én írtam a reszelt almásat.


igen, az almás cékla nagyon finom! szeretem ivólének, levesnek, összepárolva burgonyával is. ráadásul a cékla nagyon egészséges és még viszonylag olcsó is (a legdrágább közértekben is 180-190 ft kilója). sajnos, erősen emeli a vércukrot (magas a GI-je), de ezt csak cukorbetegeknek írom.

2010. márc. 4. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :) Azt hiszem az ivóleves dolgot is kipróbálom, vettem répát is tegnap :)
2010. márc. 4. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!