Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szerintetek megéri beruházni...

Szerintetek megéri beruházni egy Tefal serpenyőre?

Figyelt kérdés

2015. júl. 25. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem ez nem beruházás, hanem alap. Ez kb olyan mintha azt kérdeznéd, megéri-e beruházni egy WC csészébe.
2015. júl. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
igen
2015. júl. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Nekem volt tefalom is, de semmivel sem vol különb bármelyik másnál. 3 évnél nem bírta tovább.
2015. júl. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

Hát akkor beruházás ha hasznot szerzel belőle.:)


Egyébként nekem az a tapasztalat, hogy a noname alja 1-2 hónap alatt meggörbőlt, a tefalt most majdnem egy éve használom, még mindig sík, és jól fekszik a lapon.

2015. júl. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%

Viszont van benne ez a hülye pont aminek jeleznie kéne hogy mikor meleg. Na ez teljesen fölösleges parasztvakítás. A hülye pontból sosem tudom megállapítani hogy jó-e. Marad a hagyományos mód.


off:

Ez pont olyan baromság mint a fordnak volt 2x-es áron olyan ablaltörlőlapátja amin egy pnt jelezte hogy lejárt az ideje. Minha nem látnám hogy csíkosra töröl.

2015. júl. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%
"beruhazni egy serpenyore?" ... szamat sem tudnam megmondani, hogy meg hany serpenyore fogsz beruhazni az eleted soran (akar megeri, akar nem).
2015. júl. 26. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%
Hát azért én beruháztam 15 éve egy Berghof készletre, plusz 5 évenként veszek egy tefal serpenyőt és két palacsintasütőt, és le van tudva. Az egyik berghof edénynek a 15 év alatt tönkrement a fedője, de meg lett ragasztva, amúgy még remélem 10 évig fogom őket használni. Naponta főzök, négy személyre. Szóval szerintem ezekből érdemes minőséget venni. Ráadásul az ember nagyon sok fizikai munkától megkíméli magát, kevesebb vízzel lehet elmosogatni, ha nem ég oda a cucc, vagy ha mégis, akkor egy kis áztatással az is lejön. Szóval, igen ez beruházás.
2015. júl. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!