Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Krumpli, házi szalámi, ez a...

Krumpli, házi szalámi, ez a max. Amit itthon találtam. Mit tudnék csinálni belőle? Paprikás krumpli kilőve tegnap előtt is az volt. Ezenkívül nincs ötletem.

Figyelt kérdés

És sajna pénzem sincs boltba menni:(

Remélem tudtok tanácsot adni.


2010. márc. 7. 08:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A krumplit megfőzöd héjában, ha kész, kettévágod. A közepükből kiszedsz egy kicsit, és összekevered egy kis apróra vágott szalámival, esetleg valami fűszerrel. Visszatöltöd a kivájt krumplikba a cuccot, tepsibe teszed, és kicsit megpirítod sütőben.
2010. márc. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Készíts tepsis krumplit. A krumplit nagyon vékonyra szeletekre reszeled. Tepsibe rakod, egy sor krumpli, szalámi, hagyma (50 Ft-ből lehet már venni egy - két fejet, de lehet, hogy ez van is otthon.) Ezt a fajta tepsis krumplit nem kell tejföllel meglocsolni, hanem esetleg a tetejére lehet önteni sűrű palacsinta tésztát, ha van elég hozzávalód. Lisztet egy tojással, és vízzel simára keversz, és ráöntöd az étel tetejére, és így mehet is be a sütőbe. Ha ezt nem tudod megcsinálni, akkor csak simán megsütöd a szalámis, hagymás krumplit.
2010. márc. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
rakott krumpli?
2010. márc. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi a tippeket.

Szerintem mindkettőt kipróbáljuk, mert a gyerekek az elsőre voksolnak, én a másodikra:)

2010. márc. 7. 09:15
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Majd írd meg, hogy hogyan sikerültek :)
2010. márc. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
11%
szegény gyerekek :(
2010. márc. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
37%

JA hogy gyerekek vannak, így már értem, miért nem csinálsz újra rakott krumplit.

Mert nálunk már luxus lenne ez. Igaz, mi felnőttek vagyunk, de anyám is pampogott múltkor h az volt ezelőtt is, hát mondom bazz örülj tudsz enni...Bár nektek gondolom hónap vége van, nálunk meg nevelőapám nem kap fizetést 3 hónapja...na bocs az offért, de minidg felhúzom magam, ha ilyet látok...

2010. márc. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
utolsó, jól elolvastad, paprikás krumpli volt vmelyik nap, nem rakott krumpli, a kettő baromira nem ugyanaz!!!
2010. márc. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Van ebben kis félre értés is.Van más kaja, de a gyerekek krumplisak, és más nincs itthon.A boltban pedig rossz ami elfogadná a kártyát:( viszont az igaz,hogy azon kívül nincs itthon pénz, így nem tudok vásárolni.

2010. márc. 7. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!