Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Körtéhez megy a kéksajt?

Körtéhez megy a kéksajt?

Figyelt kérdés

Ma vettem nyári körtét, rebarbarát és saint agurt, gondltam készíteni kis kosárkákat. Muffinformát kibélelem réteslappal, bele tejföl+túró+citromhéj édesítve. Ebbe gondoltam kis kéksajtot belekeverni, a tetejére jönnének a körteszeletkék vagy rebarbara meghintve cukorral, hogy rákaramellizálódjon. Szerintetek ez a kaja így oké?


Amúgy megkóstoltam nyersen a körtét a sajttal, nekem tetszett, de sütve a többi hozzávalóval nem tudom mi lesz velük.



2015. aug. 21. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, leginkább gorgozolával szokták párosítani, de bármilyen kéksajttal jó. Viszont én a felsoroltakból inkább kétféle kosárkát csinálnék, ez a magyaros cukrozott, tejfölös túró nem lesz jó a sajttal.
2015. aug. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
körte+sajt az sós kaja, a rebarbara+túró+ cukor meg édes, ne keverd a kettőt!
2015. aug. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hmm, akkor sztornó a túró alóla, meggyőztetek. Csak körtével és sajttal nem lesz száraz?
2015. aug. 22. 00:49
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
körte elég lédús...ha meg nem, akkor esetleg kis mézzel lehet tálalni
2015. aug. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyik kedvenc desszertem, körte karamellel megcsorgatva, kéksajttal tálalva.Isteni finom.
2015. aug. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!