Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Egyszerű és olcsón elkészíthet...

Egyszerű és olcsón elkészíthető ételek egyetemi koliban?

Figyelt kérdés
Nézegettem recepteket, de azok nem voltak annyira egyszerűek/olcsóak. Teljesen új vagyok a főzőcskében, szóval valaki tippek, tapasztalatok? :D

2015. szept. 3. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
szószos tészta, leveles tészta különböző feltétekkel, sült krumpli, sütőzacskóban sült hús vele sült körettel
2015. szept. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Krumplipaprikás, milánói (és minden ami szósz és tészta). Sokszor szoktam csinálni "chilis" babot is otthon. (Csak azért tettem idézőjelbe, mert én a legolcsóbb porral szoktam a szószt csinálni, így nem csípős, de összeségében nagyon finom). És nem nehéz, mert kb mindent csak beleöntesz és kevergeted.

Keménytarhonyát szoktam még csinálni. (googlen keress rá)

Különböző főzelékek. (bab, borsó)


Most ezek jutottak eszembe amik egyszerűen meg vannak és nem drága.


Én egyébként ha nem akarok sok időt elpazarolni, és több napra kell főzni, akkor a Nosalty oldalát nagyon ajánlom és ott "egytálételek".

2015. szept. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat! :))
2015. szept. 4. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!