Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Barátommal nyaralni megyünk....

Barátommal nyaralni megyünk. Milyen egyszerű, könnyen elkészíthető ételeket együnk?

Figyelt kérdés

Spagetti, virsli az tuti :D meg a zacskós leves. Reggelire müzli lesz.

Miket ajánlanátok még?

Csak a Balatonig megyünk, egy kis faluba. Fogunk enni kint is, de most olyan kajákat gyűjtenék, amiket hamar össze lehet dobni :) ja és nem szeretnénk előtte otthon főzőcskézni, ugyhogy tényleg csak az érdekel, amit ott el tudunk készíteni.



2015. júl. 31. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

Hát ezek elég unalmasak.

Csirkemellett is meg lehet sütni 15 perc alatt, halat 5 perc alatt, közben mellé vagy párolsz zöldségeket vagy összedobsz egy jó vegyes salátát. Reggelire egy jó kis baconos rántotta vagy tükörtojás 5 perc, mellé saláta. Egy nagy pohár joghurtot (450 gr) összekeversz egy meggybefőtt levével, majd beleöntöntöd a meggyeket, máris kész egy jó kis egészséges gyümölcsleves (3 perc), rá tejszínhab. Többet ér és gyorsabb, mint egy zacsis leves.

2015. júl. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

én mindenképpen odakint főzőcskéznék a szabadban esténként. slambuc,szallonasütés. ezek nagyon hamar megvannak és jó kis program is.

gyorsan megfőzheted,akár bent is a krumplis tésztát is, az is hamar megvan.

meg lehet kapni fagyaszott elősült húsokat. ripp-ropp szerűek. ezeket sokszor mikróban is elég felmelegíteni,vagy lent a sütőben.

reggelire meg inkább ránotta,vagy tükörtojás vislivel,piritóssal.

mivel víz mellett lesztek szerintem egyetek rendesen, hamarabb megéheztek a vízben .szóval nekem a müzli nagyon kevés reggelire,azt akartam mondani ezzel.

carabora szószt is lehet csinálni a kifőtt tészta mellé, hasonló mint a spagetti.

ha van kedvetek csinálhattok házi hamburgert is. a zsömléket kettévágjátok, picit lehet pirítani a belsejét, de nem muszáj. raktok bele lapjasajtot, kisült hamburgerhúst(kb mindenhol lehet venni és 10p alatt megvan)

, hagymát,paradicsomot,salátát. és kb ennyi még lehet bele extrákat rakni, de már ennyivel is nagyon finom, és el se hinnéd milyen hamar megvan. a pasikat nagyon le lehet nyűgözni ha látják, hogy otthon van a konyhában a barátnőjük. szóval én ezért rugaszkodnék el a zacskós levestől pl.

2015. júl. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
lapkasajt*(Főleg cheddaros)
2015. júl. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Palacsinta, tojásos nokedli, lecsó, főtt kukorica, ha van grillező, kint süthettek valamit grillen, nyárson is lehet. Parázson sült krumpli vajjal, sajttal stb.
2015. júl. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöööm :)
2015. aug. 1. 01:14
 6/6 anonim ***** válasza:
71%

Tojás, füstölt lazac, saláta. Elkészítési idő: 4 perc.


De csinálhattok bármilyen melegszendót, illetve bármilyen mirelit ételt amit kaptok a boltban. A lehetőségek tárháza végtelen.

2015. aug. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!