Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Rám a kávé hatástalan, vagy...

Rám a kávé hatástalan, vagy valahol az egyik részletben megbújt az ördög?

Figyelt kérdés

Üdv


Munkahelyet váltottam és 9-kor nyitottunk és 7 kor ráértem kelni,viszont a mostaniban 6-kor nyitunk és fél 5 kor kell kelnem,de egyszerűen nem bírok fentmaradni.

Kb minden olyan pillanatban ahol csak egy szempillantásnyira megállok elalszok lényegében,így próbálok pörögni mert úgy 10-re sikerül ezt elhagynom.

Próbáltam kávét,dupla adagot,de kb 5 percig volt hatása míg a keserű íze a számban volt,mert írtózom tőle,aztán ugyanúgy mélyálom szindróma.

Létezik,hogy akár 2 nagy csésze kávé nem érne semmit,és nem hatna?


2015. szept. 11. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, amúgy mennyi koffeint viszel be, de rezisztencia alakul ki rá. 2 hetenként 2 hét szünetet ajánlott tartani, ezalatt kerülni kell a magas koffeintartalmú dolgok fogyasztását. De a kávé amúgy sem a legjobb választás, igyál inkább teát. Feketét, zöldet, vagy ginkobilobát. Egyébként pár hét, és hozzászoksz a korán keléshez szerintem. 2 éven keresztül keltem fél5-kor, és egy idő után semmi gond nem volt.
2015. szept. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkább egy [link] ez felpörget!
2015. szept. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld a zöld teát.Amúgy létezhet hogy neked nem hat.Nekem meg például még a kis gyenge porkávék cappuccinók is megártanak, felviszik a vérnyomásom meg ver tőle a szivem, nem birom.Nekem még az is sok.
2015. szept. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#2 xD

De amúgy szerintem csak a bioritmusod nem tudott még átállni, kérdező. Ezt én nem tetézném kávéval. 2-3 hét múlva megszokod szerintem, addig kávéstop van. Esetleg igyál teát.

2015. szept. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje van ez? Mikor fekszel le, mennyit alszol?
2015. szept. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!