Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Sütés nélküli édesség alap...

Sütés nélküli édesség alap csokoládés süteményhez! Valaki tud ilyet, vagy segíteni ezt a receptet magyarosítani?

Figyelt kérdés
[link] Ezt szeretném elkészíteni, de nálunk nincs ilyen "Cookie Butter". Egyelőre vajat+cukrot+kakaóport+darált kekszet akarok összekeverni, ez menne az olvaszt ott csoki alá. Esetleg nutellát hozzátenni. Valami ötlet a tésztához, ami finom és egyben marad? :)
2015. szept. 13. 12:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Én kakaós kekszet darálnék le és ahhoz adnék annyi olvasztott vajat, hogy összeálljon.
2015. szept. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok darálni, de igazad van, azzal lenne jó.
2015. szept. 13. 12:26
 3/7 anonim ***** válasza:

Közönséges kocka alakú háztartási kekszet rakj egymás mellé, locsold meg egy kicsit kávé+rumaroma öntettel, vagy kávé+meggybefőtt-lével, utána megtöltöd...

Ahol a kekszek egymás mellett sorakoznak, majd ott tudod őket szépen kockára vágni...

2015. szept. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2: Nem kell darálni. Jó a sima darált keksz is, csak akkor ahogy írtad, kakaópor és cukor is kell hozzá.
2015. szept. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a házi sportszelet is tökéletes lenne alapnak.
2015. szept. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én tuti nyersvegán alapot használnék, avagy paleo sportszeletet, az mennyire jó :D

Úgyis diószezon van.

A dió a kekszet pótolja, a nyersvegánoknál sokszor csak darált mazsola vagy datolya van mellé, ehhez jön még a kakaó (szuperül összeáll, finom, édes, egyszerű), a házi sportszeletemben pedig kókuszzsír szerepel és az aszalt gyümölcs nem kötelező, persze édesíteni kell (s mandulát is használok a dió mellé).

Persze a kókuszzsír helyett mehet a vaj, csak finomabb lesz :)

2015. szept. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azóta persze megcsináltam, és finom lett az eredeti ötletemmel. Nutella nélkül, és még csak nem is gej! Mindenesetre köszönöm a tippeket, ötleteket. Zöld kéz! :)
2015. szept. 14. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!