Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » SOS! Milyen éddeséget készithe...

SOS! Milyen éddeséget készithetnék?

Figyelt kérdés
A helyzet a kövezkezö: Londonba vagyok csak LIDL van a közelbe,nem lehet kapni darált kekszez,pudingpott,mákot,turot,habveröm sincs. ötletem sincs mit csinálhatnék!? Palacsinta és madártej volt a multhéten. Elöre is köszönöm.

2015. júl. 18. 09:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Rácsos linzer gyúrsz egy linzertésztát kinyújtod tepsibe fekteted úgy hogy kicsi pereme legyen megkened lekvárral tészta csíkokkal rácsozod esetleg megszórhatod durvára vágott dióval és megsütöd.
2015. júl. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lol?


Pudingport a lidl-ben is lehet kapni, kekszet is, csak le kell darálni (ha nincs daráló beleteszed egy zacskóba és 3 perc alatt összetöröd klopfolóval:). Van pl. babapiskóta is, és ha hiszed ha nem, tojásból, vajból, lisztből lehet piskótát is sütni - kézi habverővel is, de ha az sincs villával is fel tudod verni. Nem kötelező a fehérjét sem szétválasztani és külön felverni, rengeteg országban nem szokás.

Túró vagy sajttortához lehet kapni ízesítetlen krémsajtot vagy mascarponét.


Mindenesetre pl. egy sima csokis muffint bármikor összehozhatsz, de ha engem kérdezel én most sütnék egy sacher tortát legszívesebben, hamar megvan a piskóta, a krémhez meg használj valami nagyon finom lekvárt.

2015. júl. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!