Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen krém recepteket tudtok?...

Milyen krém recepteket tudtok? Dr. Oether-es vanílliás tortakrémet valamivel fel lehetne dobni?

Figyelt kérdés

Leginkább vajas krém receptek érdekelnének, vagy bármi olyan ami illik a kész torta alaphoz(Dahli márka ha fontos esetleg). :)

Az általam készített vajkrémben mindig ropog a cukor. x)


És van Dr. oetkeres vaníllia krém alapporom, amihez csak tejet kell adni, estleg ha kis tejszínt/vajat rakok bele vagy egy kis vanilliás cukrot az feldobná szerintetek, vagy inkább ne kísérletezzek? :/

És a vanílliás cukrot hogy olvasszam fel hogy nem ropogjon a krémben?

kevés lagyos tejben pl? amit utána a hideg tejhez adok mivel azzal kell kikeverni a krémport.


Holnap kellene egy tortához, de a díszítéshez jobban értek mint a "sütéshez".^^



2015. aug. 20. 19:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Készíts két csomag vaníliás pundingporból pudingot. Ha kihűlt keverd ki habosra géppel egy Rámával.

Cukor ízlés szerint. Én 10 dkg szoktam. De az eredeti receptem szerint 20 dkg-val van, csak szerintem az rengeteg.

2015. aug. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!