Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Megszeretném lepni a párom...

Megszeretném lepni a párom valami finom étellel viszont most föznék elöször. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
2008. szept. 9. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bögretészta (lekváros sütemény).
2008. szept. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?Anyukádat vagy nagymamádat láttad már főzni?Ezt a receptet a barátommal találtuk ki és imádjuk.Szerintem bárki megbirkózik vele,mégis különleges.

[link]

2008. szept. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Van egy nagyon egyszerű recept:

Krumplit vékony karikákra vágsz, egy kis fej hagymát szintén. Kb. 2 db csirkemellet elvágsz szeletekre.

Kikensz zsírral egy jénait, vagy egy magasabb falú tepsit. Egy sor krumpli, egy sor hagyma, egy sor hús, még egy sor krumpli. (minden sort sózni,borsozni kell). Végül az egészet leöntöd főzőtejszínnel, alufólia rá, és mehet a sütőbe. Kb. fél óra, 40 perc múlva leveszed a fóliát, és sütöd még egy kicsit, hogy megpiruljon a teteje.

ISTENI FINOM!! Jó étvágyat!!

2008. szept. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én még dobnék egy kis reszelt sajtot a tetejére..esetleg szeletelt paradicsomot;)
2008. szept. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

bármit is csinálsz, legyen benne HÚS :D


lasagnét szerintem végtelenul egyszeru csinalni, és sok receptet lehet a neten talalni, és tapasztalataim szerint imadjak a fiúk :D

2008. szept. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!