Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Bolti pizza sütése gáz sütőben?

Bolti pizza sütése gáz sütőben?

Figyelt kérdés
Eddig elektromosat használtam, de nem tudom hogy gáz sütőben hogyan kell. Van valami tippetek hozzá, vagy csak rakjam be jó lesz úgy is? Válaszokat előre is köszönöm.
2015. okt. 12. 11:14
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
ugyanugy mint eddig.
2015. okt. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Ugyanúgy csináld, ahogy eddig.
2015. okt. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Semmi különbség nincs a két sütő között, a pizzát illetően legalábbis.
2015. okt. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A gázsütőben sokkal hamarabb leég az alja ha nem teszel alá sütőpapírt.
2015. okt. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk gázsütőnk van és soha nem rakok alá sütőpapírt. Csak ráteszem a rácsra. Nem szokott odaégni az alja, bár a gázsütő tényleg főleg alul süt.


Viszont vagy a középső, vagy még inkább a felső rácstartóra kell tenni, alul tényleg nem a legjobb.

2015. okt. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem rakom rácsra, mert halál azt letakarítani ha ráfolyik a feltét, és így nem eshet le az aljára semmi, hogy aztán ott szenesedjen.
2015. okt. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Gázsütőben általában a felső harmadba teszem tepsiben és sütőpapíron. Amikor már fortyog rajta a sajt, akkor szoktam kivenni, mert addigra az alja is tuti jó.
2015. okt. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!