Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Bevált, GYORSAN ELKÉSZÍTHETŐ...

Bevált, GYORSAN ELKÉSZÍTHETŐ sós házi süti gyerkőcnek suliba?

Figyelt kérdés
Tkp édes is jöhet, zabpelyhes kekszhez hasonlóan gyorsan elkészíthető.

2015. nov. 9. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Leveles tésztából sajtos rúd :

A Leveles tésztát felvágjuk apró téglalapokra es ezeknek a tetejét megszórom sajttal. Ennyi

2015. nov. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja! Es megsütöm.
2015. nov. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi, ez tényleg gyors!!!
2015. nov. 9. 18:54
 4/7 anonim válasza:
100%

[link]


zabpelyhes sajtos tallér, én mindig ezt csinálom ha barátok jönnek hozzánk, eddig még mindenki dicsérte, gondolom gyerekeknek is ízlene. - nem kell egész éjszaka pihentetni, én is csak addig szoktam míg a zabpehely megszívja magát, és morzsolgatni sem szoktam a zabpelyhet, szóval egész gyorsan elkészíthető. Ja és asszem a receptben nincs benne, de én meg szoktam forgatni a tallérokat, hogy mindkét oldala normálisan megsüljön. A sütése kis időt vesz igénybe míg szép barna lesz, de én ennél gyorsabbat nem nagyon ismerek, és még egészséges is.

2015. nov. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, kipróbálom!
2015. nov. 9. 19:29
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Vagyok :

Kakaós vagy fahéjas csiga:

A levelestésztát felvágom hosszú csíkokra, és ezekre a csikokra rászórom a fahéjat vagy a kakaót. Csigavonalba feltekerem és megsütöm. Ennyi ez is gyors és könnyű! Amúgy ha ez számít: 12/l 😀

2015. nov. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

:)

Ügyes vagy, köszi!

2015. nov. 9. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!