Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi a jó puha mézeskalács titka?

Mi a jó puha mézeskalács titka?

Figyelt kérdés
Ugyan az a recept is hol így sikerül, hol úgy. Igazából magam sem tudom mit csinálhatok másképp. Ti hogy csináljátok??
2015. nov. 22. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van egy rögtön puha mézeskalács recept a nosaltyn, na az mindig sikerül, még rizsliszttel is (próbáltam mandulával és dióval, az is jó lett, csak persze nagyon más)... Ezzel elégedett is vagyok, kár, hogy az étrendembe nem fér, de néha ki lehet lengeni, némelyik sütiért megéri ;)
2015. nov. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

600g liszt,

250g margarin

,2 kiskalan szodabikarbona,

4 kiskalan tort szegfuszeg

,4 kiskalan fahej,


2 egesz tojas

,2 evokanal baracklekvar,

200 g porcukor, 2 evokanal méz


Én vagyok a legfiatalabb a családban de karácsonykor mindig én csinálom a sütiket. Ezzel a recepttel ha nem sütöd túl akkor nagyon finom, puha lesz 2napig...tovább még nem bírta ki mert elfogyott :)

2015. nov. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is a nosaltyst szoktam, mindig jól sikerül, de mindent hagyományos hozzávalókkal, a recept alapján.
2015. nov. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vigyázni kell még, hogy ne süsd túl. Ez a Nosalty-s ra is igaz, de az tényleg jó recept.
2015. nov. 23. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Belinkelnétek melyik az a nosaltys recept ami annyira jó? Nem tudom melyikre gondoltok,rengeteg van
2015. dec. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2015. dec. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Köszi ! Előre ia kellemes ünnepeket !:)
2015. dec. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!