Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi legyen karácsonykor a menü?

Mi legyen karácsonykor a menü?

Figyelt kérdés
Nem éppen a toltott kaposzta , a bejjgli a halàszlé érdekelne hanem valami kulonlegesség

2015. dec. 8. 07:12
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Nálam grillcsirke lesz uborkasalátával, mert szeretem, és mert nem kell vele időt tölteni. Egyél te is azt.
2015. dec. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Legyen lángos, arra karácsonykor senki nem számít.
2015. dec. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%

Nem halászlé, de hal egy isteni harcsapaprikás, juhtúrós kapros galuskával.

Házi csirkemájpástétommal töltött nagy karajtekercs, baconba burkolva, hercegnő burgonyával, friss vegyes salátával.

Sertés szűzpecsenye fügével töltve, vajas krumplipürével, vagy vajas petrezselymes krumplival.

Sült kacsa vagy libacomb hagymás törtkumplival, almás-pezsgős lilakáposztával, ugyanez lehet bőrös malachúsból is.

Nekem, ami most különleges lesz, erdei gombás őzragu (májával együtt) krumplipuffanccsal.

De bármilyen sültet készítesz, aszalt vagy befőtt gyümölcsökkel változatossá, ünnepivé teheted.

2015. dec. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2015. dec. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%

Zöldfűszeres pulykatekercs citromos öntettel, almás zöldsalátával

LIme-os mentás csirkesült joghurtos tahinivel és párolt cukorborsóval (egészben, nem fejtve)

Köményes báránysült zöldkörettel

Sült szardínia paradicsommal és édesköménnyel

2015. dec. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
71%
Eddig nekünk is ezek voltak,töltött káposzta stb.. Én rántott húst is szoktam csinálni,hozzá hagymás tejfölös krumplisalátát. De idén most változtatunk,mert bográcsozni fogunk marhapörit. :)
2015. dec. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!