Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hogyan csináljátok a tartármár...

Hogyan csináljátok a tartármártást?

Figyelt kérdés
2010. márc. 23. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
7%
Veszek egy jó öreg tatárt, ehhez hozzáadok egy "r" betűt, majdan belemártom egy vízbe. Kész is a tartármártás! Jó étvágyat!
2010. márc. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Majonézt keverek,teszek bele mustárt,tejfölt,fűszereket ( só,bors,szerecsendió,gyömbér) ha olaszos ételhez,akkor oregánót is.
2010. márc. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1 kis pohár tejföl, 6 ek. majonéz, 1 ek. mustár, 1 cs. porcukor, 1 tk. citromlé.
2010. márc. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

egy tojás sárgáját elkeverem kb egy-két teáskanál cukorral, bele kb egy teáskanál olaj, egy kis tejföl, és kb2 evőkanál mustár, csipet őrölt bors.Aztán hagyom állni hűtőben kb fél órát, hogy jól összeérjenek az ízek.

Nagyon sacc amit írtam,de az arányait tekintve ilyesmi(én mindig kóstolgatom, és teszek hozzá ezt-azt ha nem tökéletes, nem méregetem annyira)

2010. márc. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!