Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Diétázok. Hogy ha fagyasztott...

Diétázok. Hogy ha fagyasztott csirkemellett eszek (16g szénhidrát,16g fehérje van egy szeletben) napi 2 belefér és egyáltalan szabad fagyasztottat enni? Persze rizzsel eszem.

Figyelt kérdés
2016. jan. 11. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

inkább süsd meg, nyersen és keményen elég szar elrágni...


napi 32 g fehérje meg egy 16 kg-os gyerek adagja

2016. jan. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Napi 2 meg keves is lehet. Megfelelő fehèrjebevitel elengedhetetlen a normàlis èletmódvàltàshoz. Nem èhezni kell, hanem figyelni a minősègi taplálék bevitelre, ès mozgàsra.
2016. jan. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben azokra az előre panírozott mirelit húsutánzat, ipari hulladékokra gondolsz, akkor olyat csak akkor egyél, ha az éhhalál szélén vagy és semmi mást nem találsz, amit meg lehet enni!
2016. jan. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

10 is beleférhet, attól függ, mekkora vagy, milyen aktivitással, mit eszel még.

Ha csak fagyasztott, de rendes csirke, miért ne ehetnéd? Bár én csak házit ennék, illetve azt sem, de az én vagyok.


Nekem nem persze, millió mással lehet enni, mint a rizs.


Nagyon kevés az infó. A céljaidat sem ismerjük.

2016. jan. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne szabad fagyasztottat enni. Nem mindenhol lehetséges friss hús árusítása, így a fagyasztott termék már évtizedek óta a főzés része.

Persze nyers, nem feldolgozott alapanyagra gondolok jelen esetben.

Nyugodtan vegyél fagyos csirkemellet, ha arra van szükséged. Kutya bajod nem lesz tőle.

Pl , ha frisset kapnál valahol rendkívül akciós áron, nyilván vennél több kilónyit, és akkor te fagyasztanád le magadnak otthon.

2016. jan. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

valamit elnéztél, nem? a húsban 0 szénhidrát van, ha ebben van akkor panírozott?

az elsőnek: 32 g fehérje egy 30-40 kg-s ember napi adagja. de plusz még hozzá kell adni azt is, ami a rizsben van.

2016. jan. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja jogos, ha szénhidrát van benne, akkor nem sima csirkemell (ma valamiért extrém kába vagyok egész nap s nem gondolkodtam el ezen)... Hogy belefér-e, azt mindenki döntse el maga. A legtöbben sok szénhidráttal fogynak, de van, akinek nagyon számít, mit visz be. De van, akinek nem.
2016. jan. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
"32 g fehérje egy 30-40 kg-s ember napi adagja" azt éhezésnek hívják, egy lájtosan sportoló embernek napi kb 2g/ ttkg fehérjére van szüksége, de egy kisujját fel nem emelő 30-40 kg-os gyerkőcnek is legalább kb 1,5 g/ttkg a fehérjeszükséglete
2016. jan. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 szaszaa11 ***** válasza:
Elég a napi 2 belőle, de ha fogyni akarsz, barna rizzsel edd, ne simával. Natúron süsd ki a csirkét és fontos, hogy ne olajba hanem zsírba. (Tudom furcsán hangzik de a zsírban sütés 100x egészségesebb, így nem viszel be transzzsírokat, amiket az olajjal bevinnél)
2016. jan. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!