Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit lehetne csinálni 50dkg...

Mit lehetne csinálni 50dkg Rama margarinnal és 150g mascarpone-val?

Figyelt kérdés
Anyukám elnézett egy receptet, aminek következtében, most van összekeverve kb. fél kg Rama margarinunk és 150g mascarponénk. Az lenne a kérdésem, hogy mit tudnánk ebből készíteni? Néztem süteményeket, de nem találtam olyat, amibe ilyen mennyiségben kellenének. Légyszi segítsetek! Előre is köszönöm!

2016. jan. 16. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, ha vesztek még mellé 3x ennyi mascarponét, akkor talán jó lesz krémnek süteménybe. Addig meg mascarponés margarin lesz, tömény margarinízzel, max. kenyérre kenheted, mondjuk én biztos nem enném meg.
2016. jan. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%

Fél kg Rama????

Jesszus. Az rengeteg. Nagyon-nagyon sok. Egy 28 szeletes torta krémjébe is bőven elég egy kocka.

Én kidobnám. Semmire nem lehet felhasználni, csak újabb összetevők hozzáadásával. Főleg, hogy anyukád a jelek szerint nem nagyon tud sütni.

Amúgy hogy lehetett így elnézni egy receptet?

2016. jan. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Fele mennyiséghez keress valami a sütit, a másik felét fagyaszd le.

Ha bevált a talált süti, máskor is megcsinálhatod belőle.

Kidobni azért luxus lenne, szerintem...

2016. jan. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a mascarpone ízetlen, akár pogácsát is lehet sütni a fele mennyiségből. Az zsírmennyisség arányára kell figyelni, mert a masc. is zsíros.
2016. jan. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Anyukám tud sütni, csak én értettem félre valamit, nem fél kg maragarin volt csak kevesebb és több mascarpone.
2016. jan. 17. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!