Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Tudnátok írni minél több...

Tudnátok írni minél több laktató (kalóriadús) és olcsó ételt?

Figyelt kérdés

Jöhet hús nélküli és olyan is ami tartalmaz sertéshúst (tarja, comb, lapocka, máj, esetleg karaj).

Minél olcsóbb annál jobb,de azért az ár ne menjen a kalóriatartalom rovására.


2016. febr. 11. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Zöldséges rizs, azért ennék hozzá valami fehérjét (a sertéshús is jó, de én tojásos vagyok).

Lencseleves kevés füstölt sajttal, sárgaborsófőzelék és a többi száraz hüvelyesekre alapozott étel...

Tojásételek rizzsel, krumplival vagy valami más szénhidráttal. Én mondjuk zsírral és zöldséggel eszem, mert nekem az olcsóságot extra szénhidrátszegényen kell megoldanom, de akinél nem kizártak a nagyon olcsó s kalóriadús szénhidrátok, annak könnyebb.

2016. febr. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem kizártak, sőt kell is,mert elég sokat mozgok. Falun lakom, tojás van, szóval az is jöhet. Köszönöm a választ, jöhetnek még.
2016. febr. 11. 20:57
 3/6 anonim ***** válasza:
35%

Főzelékek, belekockázott füstöltszalonnával, ami lehet húsos is természetesen bőrkével együtt.

Krumplistészta reszelt sajttal esetleg pirított szalonnával.

2016. febr. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32%
tojásos nokedli, tojásrántotta, bundás kenyér, paprikás krumpli.
2016. febr. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


Az egyes étel-féleségekből kikeresed a magasabb kcal-értékkel rendelkezőket, és akkor már helyben is vagy!

Hogy kinek mi az olcsó, az egyrészt a saját pénztárcájától, másrészt attól is függ, hogy hol tudja megvásárolni.

2016. febr. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
Az én téli kalóriabombám a setéscsülök pékné módra. De még a lecsót is el tudom készíteni úgy, hogy egy fogyóskúrázó már az illatától is rosszul lesz, sok füstölt szalonna, paraszt kolbász, tojás megy bele, és hozzá két szelet kenyér. Vagy babgulyás csipetkével, utána fánk, vagy bukta.
2016. febr. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!