Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mivel lehetne a csicseriborsót...

Mivel lehetne a csicseriborsót helyettesíteni a következö receptben?

Figyelt kérdés

Itt a recept. Azért kell helyettesíteni, mert az egyik családtag allergiás rá.


[link]


Azt tudom, hogy nem lesz egészen ugyanolyan, de mivel lenne leginkább hasonló?


Elöre köszönöm a segítéset.



2016. márc. 30. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Kerdezd meg az aprosefet a fb-on. Nagyon aranyosak, gyorsan szoktak valaszolni :)
2016. márc. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
En anugy lencset vagy esetleg babot hasznalnek.
2016. márc. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lencse, vagy sárgaborsó.
2016. márc. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket, sajnos megkérdeni nem tudom, mert nem vagyok a facebookon bejelentkezve (és nem is akarok)
2016. márc. 30. 19:38
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Sárgaborsóra szavazok én is, de nagyon más íze lesz, lencsével, babbal meg végképp...Bármelyik közepes vagy annál nagyobb boltban kapsz csicseriborsó-konzervet (ritkábban még szárazat is), a harapható állaga miatt szerintem vegyél azt.
2016. márc. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ahogy írtam, egyik családtag allergiás rá, ezért teljesen mindegy, hogy friss vagy konzerv, nem ehet belöle, hacsak nem akar kórházba kerülni.


Akkor megpróbálom sárgaborsóval. Egy kérdés hozzá: meddig fözzem, hogy ne esssen szét, vagy az nem lenne gond?

2016. márc. 31. 07:42
 7/8 anonim ***** válasza:
48%

Ne áztasd be, és akkor nehezebben fő . Megkóstolod, amikor még egyben van, de már puha, akkor kész is.

Nem is kell ehhez pürésíteni szerintem.

Sok sikert .

2016. márc. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2016. márc. 31. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!