Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ma éppen rántotthúst készítek...

Csellácska kérdése:

Ma éppen rántotthúst készítek és felmerült bennem egy kérdés. Nagyon régen csináltam. Az első gondolatom az volt hogy kruplipürével tálalom és egresszószal de elbizonytalanodtan. Vajon illik hozzá? Ki mit szokott tálalni a rántott hús mellé?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 10. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Krumplipürèt,rizst,valamilyen savanyúságot (csalamádè)
2016. ápr. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó ötlet.
2016. ápr. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

A krumplipüré oké, de szerintem az egresszósz nem illik rántott ételhez. Az inkább natúr szeletekhez, vagy grillezett húsokhoz illik.


Én savanyúságot adnék mellé.

2016. ápr. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%
A szósz nem illik a rántotthoz, csak elrontja.
2016. ápr. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nos gondolkodtam mi is legyen . Es en egy almakompot melett dontottem.
2016. ápr. 10. 15:54
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Sokan szeretik a húsok mellé a gyümölcsös kiegészítő köretet,bár én is inkább sülthúsok kísérőjeként ismerem szósz, vagy kompót vagy ecetes szilva , áfonyamártás... stb formájában.

Ha nektek ízlett rántotthús mellé is, nincs vele semmi gond.

Nincsenek kőbevésett szabályok,minden ízlés és szokás dolga.

2016. ápr. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármivel...pl. mozzarellás-koktélparadicsomos rukkolasalátával... vagy egy sima zöldsalátával is jó. Vagy tepsis burgonya, párolt zöldségek, krumplipüré vagy más zöldségpüré (pl. zeller), krokett is jó hozzá.
2016. ápr. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!