Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Rántott húshoz szeretnék...

Rántott húshoz szeretnék köretet, de csak tészta van kéznél, az meg nem igazán illik hozzá. Mivel dobhatnám fel a tésztát, hogy kicsit jobban passzoljon a rántott hús mellé?

Figyelt kérdés
köszi :)

2013. szept. 11. 15:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

milánói sertésborda:)


[link]

2013. szept. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Csináhatsz hozzá tésztasalátát, at illik a rántott húshoz is.


Megfözöd a tésztát nem túl puhára, és leszüröd.

Közben tetszöletes zöldségfélékböl (nekem legtöbbször lila hagyma, paprika, finom hasábokra vágott sárgarépa, blansirozott zöldborsó) kevés só-cukor-olaj-ecettel zöldségsalátát készítek.

Majonézböl és tejfölböl füszerekkel tartárt keverek.

Elöször a zöldségsalátát, utána tartárt a tésztához keverem és vagy langyosan, vagy jól behütve adom a (splt vagy rántott) húsokhoz körítésnek.


Mellesleg a tésztasalátát kevés fött sonkával, fött tojással vagy kockßára vágott sajttal önálló fogásként is lehet fogyasztani.

2013. szept. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Majonézes tésztasaláta nagyon finom a rántott húshoz, persze attól függ, hogy milyen tésztád van. Szoktam beletenni, kukoricát, hagymát, fokhagymát, apróra vágott paprikát és majonéz, tejföl, tejszin, só.
2013. szept. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Főzd meg a tésztát, tedd olajozott tepsibe, öntsd le tejjel, vagy tejföllel felvert tojással, amennyi ellepi (mehet bele só, vegeta, őrölt feketebors), tedd forró sütőbe, és ha megsült a tojásos öntet rajta, szelheted is a rántott hús mellé.
2013. szept. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tök jókat írtatok. nekem még a fokhagymás- spenótos-tojásos tészta jutott eszembe, azt is a sütőben kell pirosra sütni , persze reszelt sajttal a tetején.
2013. szept. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

tészta ropogos . legjobb hozzá valamilyen spagetti ,de bármi más is jó..

a tésztát kifőzöd kicsit a közepe maradjon ropanos majd forró olajba dobod pár percre csak addig amig megpirul..

2013. szept. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen mindenkinek!!:)
2013. szept. 11. 17:37
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem abszolút nem illik tészta rántott húshoz.Zöldséged nincs?
2013. szept. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Illik, mi sokszor esszük majonézes tésztasalátával a rántott húst és nagyon finom, ugyanolyan, mint amikor majonézes burgonyával eszed.
2013. szept. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!