Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Összeállítanátok nekem egy...

Judit2310 kérdése:

Összeállítanátok nekem egy olyan fogyókúrás étel listát ami számotokra is bevált?

Figyelt kérdés

Azért kérem mindezt Tőletek,mert annyi mindent olvastam már és semmi nem vált be.Itt meg talán személyes tapasztalatokra tehetek szert,és így könnyebb lesz.65 kg vagyok. 55 kg-mal már elégedett volnék,de az igazi végcél az 50 kg volna.Kinek hogy ment?

Talán nem árt ha leírom mit nem szeretek: Spenót,Brokkoli,Paradicsom, Gomba és a Zeller .Ezen felül mindent megeszek.Várom válaszaitok,Köszönöm: Judit.


2016. ápr. 16. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:
14%

Hétfő: Túrós csusza


Kedd: Cigánypecsenye


Szerda: Rántott borda


Csütörtök: Egy komolyabb pörkölt nokedlivel, mivel a péntek nehéz lesz


Péntek: Húsmentes nap, ide beteheted a spenótót, brokkolit, gombát. Ezen a napon múlik a fogyókúra sikere.


Szombat: Oldalas


Vasárnap: Reggelire disznótoros, ebédre húsleves velős csonttal, mivel valamennyi zsírra azért szüksége van a szervezetednek.

2016. ápr. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A net tele van jobbnàl jobbakkal. Csak ne a femina es tarsainal nezelődj. Ha meg rendesen helyen nezted, es nem vàlt be akkor a hiba nalad van.
2016. ápr. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

Van külön Fogyókúra kérdésszekció, az étrendet meg magadnak is össze tudod állítani, nem vagyunk a titkárnőid.


Tök mindegy milyen ételfajtákat eszel, az a lényeg, hogy megfelelően kevés kalóriát és szénhidrátot vigyél be. Napi kb. 1300 kalóriát és 100g-nál nem több szénhidrátot tartalmazó diétával heti kb. 2kg-t lehet leadni.

2016. ápr. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon jó fogyis oldalak vannak (fórumozókkal ),ha ott böngészel sokkal többre mész, mintha valaki itt leírja a saját kúráját.Kár, hogy az említetteket nem szereted, mert nagyon jó társak a fogyókúrában.

10 kilót divatos fogyókúrákkal elég könnyen le lehet dobni, de sajnos rövid idős belül kamatostól vissza is jöhet.

2016. ápr. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
52%

Nekem van ilyen, de nem ajánlom másoknak. Főleg akkor nem, ha nem zsíradaptáltak, de amúgyis olyan ember kell hozzá, aki BOLDOGAN megeszik napi 8-10 tojást... Nekem szuper étrend, de még én is kimászkálok belőle folyton, hiába esik rosszabbul kb. minden más. Vannak ilyen lelki attitűdök.

Olyan nincs, hogy semmi nem válik be. A kalóriadeficit aduász, kevesek teste tud a semmiből energiát meríteni, no persze, egészségesen, élvezetesen és jóllakottan fogyni már többet követel.

2016. ápr. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!