Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bevált fogyókúrás tippek?

Bevált fogyókúrás tippek?

Figyelt kérdés

2014. dec. 17. 17:42
 1/10 anonim ***** válasza:
14%
-egyik tipp ,amitől tutira lefogysz : egyél keveset
2014. dec. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

ne halgass az első válaszolóra hűlyeséget beszél

az étel bevitel mennyisége ne csökkenjen mert

ha csökken a test ragaszkodni fog a felesleghez

és csak hizni fogsz, ha fogyni akarsz akkor egyél

egészséges ételeket,sok zöldséget gyümölcsöt,

zsíros ételeket és a csokit felejtsd el, és ha eszel

kenyeret az legyen teljes kiörlésű

és minnél alacsonyabb szénhidrát tartalmú

ételeket

2014. dec. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Nekem ami bevált (több mint 10 kiló fogyás:)):

Kevés szénhidrát, több fehérje. Alacsony szénhidrát bevitelnél a zsír is lehet picit több, de ne ess túlzásokba.

Délelőtt mehet a komplex ch, tehát zab, tk kenyér zöldségekkel, sonkával, esetleg sovány sajttal, gyümölcsök. Ebédre nekem legtöbbször valami hús volt (leggyakrabban csirkemell, de alkalmanként kacsa meg hasonlók is szoktak lenni) zöldkörettel, de rengeteg variáció van, csinálhatsz zöldségpüréket turmixgéppel, isteniek, de egy sima zöldsaláta vagy grillezett zöldség is ugyanolyan jó tud lenni. Esetleg belefér bulgur, hajdina vagy köles is köretként elkészítve, finomak szerintem és magas rosttartalom ezáltal telít és segíti az emésztést. Uzsonnát én nem szoktam enni, de ha nem bírod ki vacsoráig, akkor egyél mondjuk egy pohár natúr joghurtot vagy egy marék olajos magot (cukrozatlan, sózatlan) , szerintem a mandula a legjobb. Vacsira én zöldségeket szoktam párolni, brokkolit, ilyesmiket imádom őket főleg amikor így összeérnek az ízek. Ahhoz mehet csirkemell. Esetleg túró is jó vacsorára, édesítővel krémtúró jellegűt tudsz belőle csinálni, vagy cottage cheese zöldségekkel. Gyümölcsöt este már ne!


Kizártam a fehér lisztet, kristálycukrot és a hulladék édességeket. Tökéletesen elvagyok így, sőt még több önbizalmam lett. Fontos, hogy ne éhezz, napi 3 étkezés legyen meg a jojó elkerülése miatt.

Ja meg zöld teázz. Én iszom minden nap, anyagcserének jót tesz, meg még sok más pozitív hatása van.

Sok sikert:)

2014. dec. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egyszerű.


Ha a magas ch tartalmú táplálkozás okoz metabolikus zavarokat, akkor ezen változtatva magas fehérje vagy magas zsírtartalmú, alacsony ch tartalmú étkezésre kell áttérni.


Én a magas fehérje bevitelnek sok értelmét nem látom, inkább megfelelő zsírbevitelt találtam jónak, kiegészítve fehérjével (sok nem is kell) és nyilván sok-sok zöldséggel. Esetlegesen némi keményítő ártani nem árt, de semmiképpen sem kell sok (30-50g..), meg nem is létkérdés.

2014. dec. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Nem szabad sok fehérjét enni, mert különféle problémákat okoz hosszútávon!

A legjobb, ha nem hallgatsz senkire, mert szinte mindenki félreinformál, hiszen nagyon kevesen tudják, hogyan kell helyesen táplálkozni!

(ezért betegszik meg idős korára az egész társadalom)


Olvasd el Dr. Douglas Graham: 80/10/10

Mindent részletesen leír az ember természetes táplálkozásáról.

Aki megfogadja a tanácsait, az lefogy, és meggyógyul súlyos betegségekből is!

2014. dec. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Sportolni kell! Futni ! Minden második nap 1 -3 km között

ha jobban megy akkor több is mehet ! csak folyamatosan kell csinálni.

2014. dec. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Szia

Hát mostanában én is szeretnék sokat fogyni és utánajártam egy kicsit.Azt olvastam, hogy zsírszegény és kevés kalóriatartalmú ételeket kell fogyasztani,

!!!!DE!!!! A KOPLALÁS NEM SEGÍT SEMMIT!!!

Ezért sokat kell sportolni(télen elég ha csak sétálsz egy nagyot :-) )pl.ha felnőtt vagy elmész egy kondiba vagy futsz egy kicsit.Nálam még az is bevált hogy 5-6 óra után newm vacsizom. Csak valami joghurtot vagy gyümölcsöt szoktam enni ilyenkor.

Remélem sikerül a fogyás :-)

2014. dec. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Zsírszegény étrend mellett lehet egészséges metabolizmus?


Aki eleve nem eszik aránylag sok zsírt.. fogalmazzunk inkább úgy, aki kevés zsírt eszik (zsírszegényen eszik) annak vajon a sejtjei zsírégetésre fognak beállni? Ha nem fogyaszt sok zsírt, akkor miért állnának zsírégetésre?


Akkor nyilván nagyobb arányban fog szénhidrátot/fehérjét fogyasztani (zsírszegény táplálkozás révén) így viszont cukrot fognak égetni a sejtjei. Na most ez vajon jó? Inkább mondanám 'nem járhatatlan útnak'.

2014. dec. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 helikopeter ***** válasza:
A képlet roppant egyszerű: Heti 6szor 1óra sport + Mértékletes étkezés = 2000kalória alatti bevitel vagyis fogyás (kb 4kg/hó). Az egész akarat és idő kérdése, az összes többi fogyókúrás módszer csak parasztvakítás!
2015. jan. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Vikiii88 válasza:
Csökkentsd a hozzáadott cukor beviteledet. Borzasztó mennyiséget megeszünk belőle. Ezt olvasd el segíteni fog rájönni mi a fő gond: [link]
2019. máj. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!